Soutěžte s námi o dva školní sety pro prvňáčky od společnosti Oxybag

Máte doma nadšeného minecrafťáka, milovnici koní, odborníka přes auta, fotbalistu, něžnou vílu nebo kluka, který má rád army styl? Miluje vaše princezna třpytky nebo plyšová zvířátka? Připravili jsme pro vás soutěž, ve které můžete vyhrát 3dílný set pro prvňáčky pro kluky i holky od společnosti Oxybag.

Vyhrajte 3dílný set pro prvňáčky od společnosti Oxybag v naší soutěži (Zdroj: Oxybag)

Co je vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na jednu soutěžní otázku.
Poté budete zařazeni do losování o 3dílný školní set pro prvňáčky pro dva z vás. 
Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.

Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Tyto údaje budou použity pouze pro účely soutěže a po jejím ukončení a vyhlášení výherců budou smazány. Děkujeme!

Správné odpovědi naleznete na stránkách na www.oxybag.cz.

Správné odpovědi

Ceny, o které soutěžíte

1. cena: Set 3dílný PREMIUM kůň romantic

Školní batoh řady Premium Light s motivem koně nabízí kvalitu, prostor na školní potřeby i odlehčenou konstrukci pro pohodlnější nošení. Díky odlehčenému materiálu váží batoh pouhých 900 g. Polstrování je z příjemného prodyšného materiálu, široké měkčené popruhy jsou navrženy tak, aby dokonale přilnuly a rovnoměrně zatížily ramena dítěte.

Pro pohodlnější nošení je batoh dále vybaven přítažnými a hrudními popruhy. Batohy ocení především ti nejmladší školáci s výškou od 121 cm. Nechybí ani praktické reflexní prvky, vnitřní rozřaďovač i velké množství kapes. Batoh Premium Light bude tak perfektním parťákem nejen do školy.

Set obsahuje školní batoh Premium Light, sáček na cvičky a nenaplněný jednopatrový penál.

Školní set pro prvňáčka s motivem koně
Školní set pro prvňáčka s motivem koně (Zdroj: Oxybag)

2. cena: Set 3dílný PREMIUM auto

Školní batoh z řady Premium s motivem auta je anatomicky tvarovaná a zajišťuje tak správné usazení na zádech. Vyztužená záda a vnitřní výztuha udržují stálý tvar batohu. Polstrování je z příjemného prodyšného materiálu, široké měkčené popruhy jsou navrženy tak, aby dokonale přilnuly a rovnoměrně zatížily ramena dítěte.

Aktovka se skládá z jedné prostorné komory, kam se pohodlně vejdou všechny školní pomůcky pro děti v 1. a ve 2. třídě. Dno batohu je z pevného materiálu, chrání tím obsah před převržením a vysypáním. Zapínání je na bezpečnostní přezku. Přední kapsička je určena na svačinu, nechybí řada reflexních prvků, díky kterým je aktovka viditelnější.

Set obsahuje školní batoh Premium, sáček na cvičky a nenaplněný jednopatrový penál.

Školní set pro prvňáčka s motivem auta
Školní set pro prvňáčka s motivem auta (Zdroj: Oxybag)

Termíny soutěže

Start: 24. 8. 2022
Uzávěrka: 19. 9. 2022
Slosování výherce: 20. 9. 2022
Zveřejnění výherce: 20. 9. 2022
Odeslání cen: nejpozději do 20. 10. 2022

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci společností Prima DOMA MEDIA, s.r.o. a KARTON P+P, spol. s.r.o. a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpovědí na všechny soutěžní otázky.
  • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Po slosování budou ceny výhercům zaslány poštou.
  • Výherci budou vylosováni odbornou porotou společnosti Prima DOMA MEDIA, s.r.o.
  • Výhry odesílá společnost Prima DOMA MEDIA, s.r.o.

O partnerovi soutěže

Značka Oxybag vznikla v roce 2012, kdy společnost Karton P+P vdechla život první řadě studentských batohů Oxybag. Rozšířili tak do té doby oblíbený sortiment školních a kancelářských potřeb, kterým se v Karton P+P zabývají již od roku 1996.

Český výrobce školních a kancelářských potřeb se již 26 let věnuje vývoji, designu a výrobě školních, studentských a volnočasových batohů známých pod značkou OXYBAG. Aktovky a batohy pro 1-2 třídu jsou certifikované a testované v ČR.

Publikováno: 24. 8. 2022, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima