Souběh veletrhů FOR TOYS, FOR BABIES a FOR GAMES přinese zábavu i inspiraci pro vánoční dárky

Unikátní souběh veletrhů FOR TOYS, FOR BABIES a FOR GAMES přinese největší inspiraci pro vánoční dárky, ale i zábavu pro celou rodinu. Ve dnech 6. až 9. října se v PVA EXPO PRAHA budou prezentovat novinky ze světa dětí, nejnovější hračky a potřeby pro nejmenší, sportovní potřeby, herní konzole a také odborníci, kteří poradí, jak podpořit vývoj a zdraví dítěte. Oficiálními vozy veletrhů FOR TOYS, FOR BABIES a FOR GAMES jsou automobily značky FORD.

Zábavu i inspiraci pro vánoční dárky vám přináší souběh veletrhů (Zdroj: Depositphotos (https://cz.depositphotos.com))

Veletrh FOR TOYS je tradičním místem, které nabízí nejširší portfolio hraček a her a je inspirací pro vánoční nákupy. Letos přinese expozice významných značek s novinkami pro děti všech věkových kategorií i pro hravé dospěláky. Představí se BaaVi herna plná Montessori hraček pro venkovní i vnitřní zábavu. Široký výběr čeká také na nejmenší členy rodiny, kteří mají rádi látkové či plyšové hračky.

Akční ratolesti budou mít na výběr z odrážedel i sportovních potřeb a pro chytré hlavičky nebude chybět nabídka logických i paměťových her. Rodiny, které rády tráví čas u stolních her, ocení nepřeberné množství deskovek. V Letňanech si najdou svého favorita také knihomolové. Novým projektem veletrhu bude JARMARK HRAČEK, kde na svých stáncích v historické tržnici nabídnou vystavovatelé tradiční hračky a k nim také dílničky a další aktivity pro děti. Doprovodný program přinese divadélko s rytíři a krásnými dámami.

FOR TOYS 2021
FOR TOYS 2021 (Zdroj: PVA Expo Praha)

Výhodné nákupy i hvězdné vystoupení

Rodiče, kteří mají doma ty nejmenší ratolesti, ocení možnost nákupů za veletržní ceny veškerého sortimentu na veletrhu potřeb pro děti a kojence FOR BABIES. Na letňanském výstavišti bude široký výběr kočárků, autosedaček, podzimní a zimní kolekce dětského oblečení, interaktivních hraček a mnoho dalšího. Jeden z partnerů veletrhu, značka Linteo Baby, přinese kromě širokého spektra svých produktů také příjemné překvapení pro všechny přítomné rodiče i děti. V sobotu 8. října navštíví PVA EXPO PRAHA tvář značky, zpěvačka Monika Bagárová.

Oblíbená umělkyně návštěvníkům veletrhu zazpívá u stánku Linteo Baby v dopoledních i odpoledních hodinách a chybět nebude ani autogramiáda. Kdo se už nemůže dočkat Vánoc, bude mít možnost připravit si s celou rodinou vánoční purpuru na workshopu, který chystá firma Leros. K dispozici pro pohodlí rodičů i dětí bude dětský koutek.

FOR BABIES 2021
FOR BABIES 2021 (Zdroj: PVA Expo Praha)

Vše o počítačových hrách

Nejen starší děti, ale také dospělí milovníci videoher a interaktivní zábavy budou mít svůj sváteční den, a to na veletrhu FOR GAMES. Akce bude i letos místem, kde se představí novinky ze světa herních konzolí, PC, hardware a to nejlepší napříč příslušenstvími všech herních platforem. Famózní bude také doprovodný program, v rámci něhož po loňském úspěšném ročníku na FOR GAMES vyvrcholí největší tuzemská esportová liga.

FOR GAMES 2021
FOR GAMES 2021 (Zdroj: PVA Expo Praha)

Před tisícovkami fanoušků si změří síly česká hráčská špička. Diváci se můžou těšit nejen na nejlepší domácí týmy v herních titulech Counter-Strike nebo Dota 2. Program se bude konat na velkolepém pódiu a přinese nezapomenutelný zážitek, slibují organizátoři Sazka eLEAGUE. Na veletrhu FOR GAMES proběhne cosplay soutěž a pro návštěvníky budou připraveny stánky s herním a filmovým merchem.

Zdroj informací: ABF a.s.

Publikováno: 1. 10. 2022, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima