Představíme vám nové trendy v bydlení pro podzim a zimu 2022

Chystáte se na rekonstrukci, renovaci či jen malé vylepšení vašeho bydlení? A víte, jaké trendy budou in na podzim a zimu roku 2022? Připravili jsme pro vás článek, ve kterém se dozvíte vše podstatné.

Inspirujte se trendy v bydlení pro podzim a zimu 2022 (Zdroj: HORNBACH BAUMARKT CS spol. s.r.o.)

Abychom vám mohli neustále představovat nejnovější trendy v bydlení, máme k dispozici výzkum v oblasti interiérového designu a zahradních trendů. Díky tomu vám odborníci na barvy a interiéry spolu s renomovanými návrháři přináší komplexní řešení pro váš domov.

Comfort Lounge

Vyvážený styl vybavení, který je ideální pro milovníky pohodlí a útulného domova. Zemité barvy od hnědé po béžovou v kombinaci s pravým dřevem jsou ideální pro únik od každodenního stresu. Zde si můžete odpočinout a nechat duši pookřát. „Koncept Comfort Lounge charakterizuje zemitá paleta barev s duhově hnědými odstíny, pravé dřevo na stěnách, měkké přírodní textilie a retro prvky,“ tvrdí Tadeáš Tenkl, odborník na světy bydlení v projektových marketech Hornbach. Tento interiér lze vnímat všemi smysly – vidět harmonickou hru barev, vdechovat vůni ořechu, cítit korek pod nohama.

Comfort Lounge charakterizují zemité barvy od hnědé po béžovou v kombinaci s pravým dřevem
Comfort Lounge charakterizují zemité barvy od hnědé po béžovou v kombinaci s pravým dřevem (Zdroj: HORNBACH BAUMARKT CS spol. s.r.o.)

Welcome Home

Pocit bezpečí vyzařuje z každého koutu a nechává vás na chvíli zapomenout na okolní svět. „Welcome Home je eklektický styl s etnickým nádechem, ideální pro všechny, kteří chtějí doma načerpat energii. V tomto světě bydlení je dovoleno vše, nic nemusí mít své pevné místo,“ vysvětluje specialista na interiérový design. Škála teplých, tlumeně červených odstínů, retro vzory, měkké koberce, doplňky s lehkým etnickým nádechem – tento interiér vás okouzlí svou příjemně uvolněnou atmosférou.

Welcome Home je eklektický styl s etnickým nádechem
Welcome Home je eklektický styl s etnickým nádechem (Zdroj: HORNBACH BAUMARKT CS spol. s.r.o.)

Deco Club

Balzám na duše příznivců nadčasové klasiky a elegance. Tón v tónu. Vládnou zde hluboké, tlumené barvy od šedé po modrou. Třpytivé prvky jako mosazné lampy nebo závěsy protkané jemnými zlatými nitěmi zajišťují teplo a komfort. Jasné akcenty podtrhují lehkost. Styl nábytku Deco Club zaujme sytými, tlumenými barvami a měkkými, kvalitními materiály, jako jsou závěsy, polštáře či koberce. Deco Club je interiérový koncept plný ušlechtilého klidu a rovnováhy.

Deco Club je nadčasová klasika a elegance
Deco Club je nadčasová klasika a elegance (Zdroj: HORNBACH BAUMARKT CS spol. s.r.o.)

Exotic Island

Tento svět bydlení je barevný a hravý, každá kapka barvy je plná síly. Exotic Island je expresivní styl pro silné osobnosti, které holdují dobrodružství a umí se pořádně odvázat. „Intenzivní paleta barev je inspirována drahými kameny a v kombinaci s tropickým dekorem dodává tomuto konceptu sílu. Nepřeberné množství barev, tvarů a materiálů. Vyniká kobaltově tyrkysová, jasně zelená, sytě fialová a mezi tím vším se objevují palmové listy, peří, barevné sklo a květinové tapety,“ upozorňuje Tadeáš Tenkl.

Exotic Island je barevný a hravý
Exotic Island je barevný a hravý (Zdroj: HORNBACH BAUMARKT CS spol. s.r.o.)

Exotic Island je bujarý, živý design interiéru. Jako stvořený pro každého, kdo chce svůj domov proměnit v nekonečný zdroj energie.

Zdroj informací: HORNBACH BAUMARKT CS spol. s.r.o.

Publikováno: 7. 10. 2022, Autor: HORNBACH BAUMARKT CS spol. s.r.o. (text a foto) , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima