Vyhrajte hodnotnou cenu od společnosti Sodastrem v naší soutěži

Zúčastněte se soutěže a můžete vyhrát Set Spirit Megapack, který obsahuje nejprodávanější výrobník Spirit Black spolu s bombičkou s potravinářským CO2, lahev s logem Pepsi Max a k tomu 440 ml příchuť Pepsi Max a čtyři testovací příchutě Pepsi, Mirinda, 7Up a 7Up Free. Pokud jste dosud byli odkázáni jen na vláčení těžkých PET lahví z obchodu, doporučujeme vyzkoušet, čerstvě naperlená "domácí verze" chutná skvěle!

Vyhrajte Set Spirit Megapack od Sodastremu v naší soutěži (Zdroj: sodastream.cz)

Co je vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na jednu soutěžní otázku.
Poté budete zařazeni do losování o 1 cenu od společnosti SodaStram.
Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.

Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Tyto údaje budou použity pouze pro účely soutěže a po jejím ukončení a vyhlášení výherců budou smazány. Děkujeme!

Správné odpovědi naleznete na stránkách na www.sodastream.cz.

Správné odpovědi

Ceny, o které soutěžíte

1. cena: Set Spirit Megapack

Už netahejte těžké PET lahve z obchodu
Už netahejte těžké PET lahve z obchodu (Zdroj: sodastream.cz)

SodaStream vytáhl z rukávu eso, které přesvědčí i skalní fanoušky osvědčených chutí. Set Spirit Megapack obsahuje nejprodávanější výrobník Spirit Black spolu s bombičkou s potravinářským CO2, lahev s logem Pepsi Max a k tomu 440 ml příchuť Pepsi Max a čtyři testovací příchutě Pepsi, Mirinda, 7Up a 7Up Free. Pokud jste dosud byli odkázáni jen na vláčení těžkých PET lahví z obchodu, doporučujeme vyzkoušet, čerstvě naperlená "domácí verze" chutná skvěle!

Doporučená maloobchodní cena SodaStream Spirit Pepsi Megapack je 2299 Kč.

Termíny soutěže

Start: 28. 9. 2022
Uzávěrka: 30. 10. 2022
Slosování výherce: 31. 10. 2022
Zveřejnění výherce: 31. 10. 2022
Odeslání cen: nejpozději do 31. 11. 2022

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci společností Prima Doma Media, SodaStream a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpovědí na všechny soutěžní otázky.
  • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Po slosování budou ceny výhercům zaslány poštou.
  • Výherci budou vylosováni odbornou porotou společnosti Prima Doma Media .
  • Výhry odesílá společnost SodaStream.

O partnerovi soutěže

SodaStream je specialistou na perlivou vodu nachystanou v pohodlí domova bez nošení lahví a jedničkou mezi perlivými vodami co do počtu vypitých litrů.

Firma se od svého počátku, datovaného do roku 1903, soustředí na ucelenou nabídku výrobníků domácí perlivé vody a souvisejícího příslušenství. Jejím cílem je nabídnout příjemný způsob přípravy vlastní perlivé vody v pohodlí domova místo nošení protivných plastových lahví a následného vynášení hromad plastového odpadu. Počtem stisknutí výrobníku si zákazník sám volí výslednou perlivost vody a přidáním čerstvého ovoce má možnost vytvořit lákavé pití bez zbytečných cukrů či sladidel pro sebe i svou rodinu. Kromě svého pohodlí navíc používáním každého výrobníku domácí perlivé vody SodaStream domácnosti ochrání přírodu v průběhu tří let přibližně před 2 500 prázdnými PET lahvemi od nápojů. 

Pro další informace a novinky navštivte adresu www.sodastream.cz

Publikováno: 28. 9. 2022, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima