Společnost Hecht Motors je jedničkou v prodeji elektroskútrů v ČR

Společnost Hecht Motors je podle nejnovějších statistik Svazu dovozců automobilů první v prodeji elektroskútrů v České republice, v prodeji motocyklů obecně je pak na osmém místě. V letošním roce společnost představila dva zcela nové modely – elektrický moped s názvem Hecht Betis a terénní elektrický skútr Hecht Terris.

Elektroskútry dobývají svět a silnice (Zdoj: HECHT MOTORS s.r.o.)

„V Česku neustále stoupá zájem o elektrické motocykly, a to především o elektrické skútry. Nás těší, že síť prodejen Hecht – specialista na zahradu je na trhu s elektrickými motocykly bezkonkurenční jedničkou. 9 z 10 registrovaných elektrických motocyklů za letošní srpen bylo značky Hecht,“ uvádí Jan Libánský, marketingový specialista společnosti Hecht Motors.

Zájem o elektroskútry každoročně významně narůstá už od roku 2016. V posledních letech se špičky pomyslných žebříčků v prodeji ujímá právě společnost Hecht Motors, která má nejvíce nových registrovaných elektroskútrů v České republice. Podle aktuálních statistik z letošního roku (za období leden až srpen 2022) Svazu dovozců automobilů je společnost Hecht Motors první v prodeji elektroskútrů a na osmém místě v prodeji motocyklů obecně.

Letos představila společnost také dvě novinky, které si rychle našly mnoho nových zákazníků
Letos představila společnost také dvě novinky, které si rychle našly mnoho nových zákazníků (Zdroj: HECHT MOTORS s.r.o.)
Kromě elektroskútrů společnost Hecht Motors nabízí také řadu modelů elektrických čtyřkolek, elektrokol nebo elektrických koloběžek
Kromě elektroskútrů společnost Hecht Motors nabízí také řadu modelů elektrických čtyřkolek, elektrokol nebo elektrických koloběžek (Zdroj: HECHT MOTORS s.r.o.)

Letos představila společnost také dvě novinky, které si rychle našly mnoho nových zákazníků. První byl terénní elektrický skútr Terris se širokými terénními pneumatikami, maximálním zatížením 150 kg a solidní výdrží až 50 km na jedno nabití baterie. Druhým je elektrický moped Betis, jehož dojezd lze zvýšit pomocí šlapání jako na kole. Aktuálně má tak společnost v nabídce devět modelů elektroskútrů v různých barevných provedení.

Kromě elektroskútrů společnost Hecht Motors nabízí také řadu modelů elektrických čtyřkolek, elektrokol nebo elektrických koloběžek, stejně tak stovky výrobků v segmentu dílna, hobby i zahrada. I zde je stále větší podíl produktů, které využívají akumulátorový pohon.

Zdroj informací: HECHT MOTORS s.r.o.

Publikováno: 18. 10. 2022, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima