Libovky Pepy Libického slaví 100. díl. Mezi primáckými hobby pořady kralují ve sledovanosti

Je to již tři roky, co se na obrazovkách poprvé objevil kutil Pepa Libický v pořadu zaměřujícím se na velké projekty a opravy. Teď slaví Libovky Pepy Libického sto odvysílaných dílů a z hobby pořadů vysílaných na televizi Prima drží první příčku ve sledovanosti. Letošní nejsledovanější díl si nenechalo ujít 458 000 diváků v CS 15+ (share 20,58 %).

Libovky Pepy Libického slaví 100. díl (Zdroj: Prima DOMA MEDIA, s.r.o.)

Libovky Pepy Libického slaví 100. díl

„Pro všechny, kterým se líbí ručně vyrábět, rekonstruovat, budovat a tvořit, ale neví, z které strany se do toho pustit, připravila skupina Prima Libovky Pepy Libického.“ Právě těmito slovy byl pořad Libovky Pepy Libického před třemi lety uveden, když se zařazoval do nedělního „hobby okénka“ televize Prima po boku RECEPTÁŘE PRIMA NÁPADŮ a Vychytávek Ládi Hrušky. Letos, konkrétně 9. října, odvysílá pořad svůj 100. díl.

Těžko věřit tomu, že už opravdu natáčíme 100. díl. Moc mě těší, že pořad diváky baví a já je jeho prostřednictvím mohu dále inspirovat, aby se nebáli vyrábět a opravovat sami. Do budoucna pro ně chystám představení celé řady nových, tzv. zelených technologií, které, myslím, v současné době budou řešit skoro všichni,“ říká Pepa Libický.

V prvním dílu pořadu se pokládala kamenná dlažba
V prvním dílu pořadu se pokládala kamenná dlažba (Zdroj: Prima DOMA MEDIA, s.r.o.)

Za tři roky vysílání představily Libovky skutečně pestrou škálu témat – od výroby jídelního stolu s řekou z pryskyřice, stavbu dětského domečku na stromě či renovaci sedací soupravy přes výrobu komody do koupelny, instalaci vertikální zahrady v ložnici, položení nové podlahy v dílně, až po pokládku kompletně nové zelené střechy nebo výměnu venkovní dlažby. Dosud největšími projekty byly čtyřdílná stavba koupacího jezírka na jaře 2020 a proměna bývalého hospodářského stavení na letní sídlo, kterou mohou diváci sledovat krok za krokem od jara minulého roku a jehož dokončení slavnostně završí letošní sezónu.

„Libovky Pepy Libického přesně zapadly do našeho portfolia hobby pořadů a nás velice těší, jak rychle si vydobyly diváckou přízeň. Pepa se pouští do každého projektu s vervou, pořadu ale zároveň nechybí humor, a to je kombinace, která mladé publikum pořadu baví,“ říká Roman Mrázek, programový ředitel skupiny Prima.

V 99. díle se bude dělat nová střecha. Ve 100. díle na ni přijde fotovoltaika
V 99. díle se bude dělat nová střecha. Ve 100. díle na ni přijde fotovoltaika (Zdroj: Prima DOMA MEDIA, s.r.o.)

Ve 100. jubilejním díle se Pepa pustí do instalace fotovoltaiky svépomocí a přinese tak užitečný návod všem, kteří se zvyšujícími se cenami energií chystají její pořízení.

Libovky Pepy Libického jsou od podzimu 2019 součástí nedělního „hobby okénka“ televize Prima spolu s RECEPTÁŘEM PRIMA NÁPADŮ a Vychytávkami Ládi Hrušky. V letošní jarní sezóně zasáhly tyto pořady dohromady každý týden v průměru 666 000 diváků v CS 15+.

Zdroj informací: pořad Libovky Pepy Libického

Publikováno: 7. 10. 2022, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima