Vylaďte si svoje fotbalové doupě a užijte si fotbalový svátek jako nikdy

Už je to na spadnutí. Blíží se největší svátek všech fanoušků nejsledovanějšího sportu planety – Mistrovství světa ve fotbalu. Pořadatelskou zemí 22. světového šampionátu FIFA 2022 je Katar, a i když se do této horké, atraktivní a mimořádně bohaté země zrovna nechystáte, můžete nechat volný průběh svým emocím i v obýváku nebo ve svém soukromém fotbalovém doupěti, kterému před ostatními říkáte pracovna.

Vychutnejte si fotbalový zápas s chytrou televizí a dopřejte si dokonalý zážitek (Zdroj: Hisense)

Chce to ale televizor s opravdu velkou obrazovku, s ostrým obrazem i v dynamických scénách a prostorovým zvukem, abyste si vítězné okamžiky skutečně užili. A také s chytrými funkcemi pro streamování zápasů, které nebudete moct vidět v přímém přenosu. Mistrovství světa ve fotbale poběží od 20. listopadu do 18. prosince 2022 v Kataru, emirátu v jihozápadní části Perského zálivu v západní Asii. Právě kvůli tamním teplotám proběhne velké fotbalové finále netradičně mimo letní měsíce.

Po odehrání základních skupin bude MS ve fotbale pokračovat tradičně play-off pavoukem. Hrát se bude klasickým vyřazovacím systémem na jeden zápas. Celkem se na MS kvalifikovalo 32 týmů, 13 z nich je z Evropy. I když mezi nimi není Česká republika ani Slovensko, fanoušky čeká téměř celý měsíc každodenních zápasů, v nichž nepochybně nebude nouze o ukázky fotbalové virtuozity i napínavé momenty s nečekanými zvraty, které vás přišpendlí k obrazovce. Ale také okamžiky štěstí a smůly; i ty k fotbalu patří.

Ideální televizor pro Mistrovsví ve fotbale, novinka Hisense U7HQ

Tím nejlepším spojencem pro sledování fotbalových zápasů bude chytrý televizor z nové řady Hisense U7HQ, který je mimochodem i oficiálním televizorem nadcházejícího MS ve fotbale. Pod elegantním zevnějškem totiž ukývá vyspělé technologie. Umělá inteligence i vrstva kvantových teček (Quantum Dot)  se postarají o přirozené a syté barvy, správnou dynamiku obrazu, a také dokonalou reprodukci detailů v tmavých i světlých částech obrazu současně i za bílého dne.

A i při těch nejdynamičtějších  akcích bude obraz naprosto plynulý díky 120Hz obnovovací frekvenci a technologii MEMC s vkládáním mezisnímku.  Televizor s HDR podporuje kinotechnologie Dolby Vision® i Dolby Atmos a používá přímé podsvícení s nezávislými stmívacími zónami. Má speciální sportovní režim a profesionální herní režim, takže o zábavu budete mít určitě na dlouho dobře postaráno. Když si ji pořídíte do konce roku, dostanete ještě zdarma i balíček služeb Antik TV. Větší 65palcová verze 65U7HQ se prodává za cenu 26 990 Kč, menší 55palcová 55U7HQ za 20 990.

Pod elegantním zevnějškem totiž ukývá vyspělé technologie
Pod elegantním zevnějškem totiž ukývá vyspělé technologie (Zdroj: Hisense)

To nejlepší z nejlepšího: Laserová TV Hisense TriChroma

K oficiálním televizorům MS ve fotbale patří i špičková laserová TV Hisense TriChroma 100L9G s úhlopříčkou přes 2,5 metru. Využívá pokročilou projekční technologii na ultrakrátkou vzdálenost se třemi laserovými paprsky a dokáže jako první pokrýt více než 90 % barevného spektra viditelného lidským okem. Nabídne dokonalý obraz se širokou škálou přirozených, čistých a sytých barev bez přesvícení, s bohatými detaily a realistickým kontrastem, a to i bez zatažených závěsů.

Pozadu nebude ani zvuk – TV totiž podporuje prostorovou zvukovou kinotechnologii Dolby Atmos. A až budete streamovat sportovní přenosy nebo hrát streamované hry plné rychlých scén, pohyb bude tak rychlý a plynulý, jako byste byli na stadionu nebo v akci. Hisense 100 L9G se prodává za 129 000 Kč.

Laserová televize využívá pokročilou projekční technologii
Laserová televize využívá pokročilou projekční technologii (Zdroj: Hisense)

Pro zchlazení během horkých chvilek

MS bude sice probíhat v listopadu a prosinci, ale dost možná, že nebude během zápasů nouze o horké chvilky u obrazovky. Až hvizd sudího oznámí konec první půle, možná přijde vhod dobře vychlazený nápoj pro vás i hosty. Bar, který nikdy nezavírá, představují americké chladničky Hisense v designu Pure Flat, podle modelu i s dávkovačem chladné vody, ledu či tříště přímo ve dvířkách.

Ať už si vyberete čtyřdveřovou „Ameriku“, nebo vsadíte na provedení „French Door“ s mrazicími šuplíky místo spodních dvířek, své potraviny i nápoje si dokonale vychutnáte. S funkcí MyFresh Choice můžete navíc mrazicí prostor měnit na chladničku nebo velkou nulovou zónu. Podle potřeby tak získáte spoustu místa pro vychlazení nápojů pro přátele. Praktická je i funkce SuperCool pro rychlé zchlazení nápojů i potravin.

Vychlazený nápoj jistě přijde vhod
Vychlazený nápoj jistě přijde vhod (Zdroj: Hisense)

Hisense miluje sport

Spojení se sportem, a zvlášť fotbalem, pomáhá globální technologické společnosti Hisense zcela zásadně zvyšovat povědomí o této značce s celosvětovou působností. Spojením s nadcházejícím Mistrovstvím světa ve fotbale se letos očekává překonání laťky 20 mil. prodaných televizorů.

Hisense je také oficiálním partnerem prestižních prvoligových fotbalových klubů Paris Saint-Germain a FC Inter Milan, oficiálním sponzorem ME v ženském fotbale (Women EURO 2022) a také partnerem přední e-sportové organizace FNATIC. Spojení s fotbalem ale přináší skvělé výsledky i u nás. Lokálně je Hisense sponzorem prvoligového fotbalového klubu SK Slavia Praha.

Zdroj informací: Hisense

Publikováno: 2. 11. 2022, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima