Hornbach otevírá vánoční centra

Zákazníci se každoročně těší na otevření vánočních center v prodejnách projektových marketů Hornbach po celé České republice. Ve snaze dopřát jim dostatek času na klidný nákup otevírá Hornbach svá vánoční centra vždy dva měsíce před Vánoci. Letos se tak stalo v pátek 21. října.

Vánoční centra v Hornbachu jsou konečně otevřena (Zdroj: HORNBACH BAUMARKT CS spol. s.r.o.)

Otevření vánočních center v Hornbachu je událostí, kterou každý rok nedočkavě vyhlíží tisíce zákazníků. Příjemnou atmosféru blížících se svátků si sem jezdí vychutnat celé rodiny. Objeví zde širokou škálu oblíbených dekorací, jakými jsou například Betlémy či vánoční vesničky, a beze spěchu si mohou zajistit přípravu na nejoblíbenější svátky. Zároveň se mohou inspirovat i nejnovějšími trendy ve výzdobě. Lze si tak pořídit třeba stylové ozdoby v módních barvách nebo doplňky v přírodním duchu, které podtrhnou designový nádech vánoční pohody.

Nakoupíte zde vše, co můžete na Vánoce potřebovat
Nakoupíte zde vše, co můžete na Vánoce potřebovat (Zdroj: Depositphotos (https://cz.depositphotos.com))

„Každý rok dostáváme na vánoční centra množství pozitivních ohlasů. Zákazníci říkají, že je to balzám na duši,“ říká Tadeáš Tenkl, odborník na vánoční sortiment z projektových marketů Hornbach.

Vánoční centra otevřely v pátek 21. října všechny prodejny Hornbach v Praze, Brně, Plzni, Ostravě, Olomouci i Hradci Králové.

Zdroj informací: HORNBACH BAUMARKT CS spol. s.r.o.

Publikováno: 4. 11. 2022, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima