Dobrého čtení není nikdy dost aneb Kniha potěší

Dobrou knihou určitě potěšíte každého. Nejlepší je vybírat takové, které v sobě obsahují i nějaké poselství. Takové čtení zanechá v člověku silný pocit po dlouhou dobu. A když navíc i pobaví, jistě se stane jednou z vašich oblíbených, ke kterým se budete často rádi vracet

Poutavé knižní novinky pro mladé (Zdroj: Depositphotos (https://cz.depositphotos.com))

Pokud sháníte dárek pro dospívající slečnu, jistě ji potěší jemná „červená knihovna“. Příběhy, které může prožít čtenářka sama, budou zárukou skvělého čtení.

Česká spisovatelka Petra Martišková je důkazem toho, že její knihy zrcadlí život čtenáře, a proto jsou její díla vyhledávána. Ať už napíše knihu pro teenagerky nebo pro malé publikum, ale nově i pro mladé nadšence fantasy s lehkou dávkou tajemna. Petřiny podzimní novinky udělají radost kdykoliv během roku, nejen na Vánoce.

Pro mladé slečny

Letní vzplanutí

Prožijte prázdninový příběh Val, která má pocit, že to letošní léto bude zaručeně ztracené, odjezd na tábor jí však obrátí život vzhůru nohama. Potká spoustu nových lidí a zažije netušená dobrodružství, která kalí jen nepříjemné nedorozumění s nejlepším přítelem Radkem…

Prožijte prázdninové letní vzplanutí
Prožijte prázdninové letní vzplanutí (Zdroj: Alpress)

Pro malé čtenářky a čtenáře

Strašidlo z 2. B o Vánocích

Je příběh strašidla z komína pokračuje, tentokrát si Čmoudík projde pořádnou zkouškou, ve které zjistí, jak moc je důležité přátelství a správní lidé kolem. Strašidlo z 2. B o Vánocích je volným pokračováním příběhů strašidýlka Čmoudíka, se kterým se děti seznámily v knize Strašidlo z 2. B.

Příběh strašidla z komína pokračuje
Příběh strašidla z komína pokračuje (Zdroj: Grada)

Dobrá kniha je vždy skvělým dárkem, přesvědčte se o tom sami.

Zdroj informací: Nakladatelský dům Grada; Nakladatelství Alpress

Publikováno: 11. 11. 2022, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima