Stavební veletrh online 2023 poradí stavebníkům v náročné době, to je Veleton.cz

Již počtvrté proběhne největší online stavební veletrh na www.veleton.cz ve dnech 28. – 29. ledna 2023. Na digitální platformě se propojí odborníci z řad výrobců stavebních materiálů, technologických, montážních i stavebních firem se zájemci o stavbu, bydlení, rekonstrukci a vytápění.

Online stavební veletrh Veleton.cz je určen pro profesionály i amatéry (Zdroj: Shutterstock)

Pro zájemce a stavebníky je účast na akci zdarma. Po registraci na www.veleton.cz/register získají přístupový kód pro vstup na platformu v době konání veletrhu. Mohou se pak připojit z pohodlí a bezpečí svého domova z počítače nebo mobilu.

Na online akci se zájemci mohou podívat na několik desítek živých přednášek, poradit se specialisty, rovnou diskutovat svoje potřeby a problémy v této náročné době a také soutěžit o zajímavé ceny od vystavovatelů.

Fakta a čísla z předchozí akce doplňuje Ing. Ivana Duchoňová, ředitelka veletrhu: „Před rokem o online veletrh projevilo zájem přes 12 000 návštěvníků, více než 10 000 z nich se přihlásilo na živě vysílané přednášky, během nichž jim vystavovatelé věnovali soutěžní ceny v hodnotě přes 300 000 Kč.“

Stavební veletrh proběhne 28. – 29. ledna 2023
Stavební veletrh proběhne 28. – 29. ledna 2023 (Zdroj: Veleton.cz)

Ing. Petr Novák, spoluzakladatel veletrhu komentuje: „Na základě tvrdých dat ze tří zrealizovaných kol jsme vysledovali, že náš online veletrh vytvořil hodnotný prostor pro potřeby investorů a dodavatelů, výrobců ve stavebnictví. Důkazem může být i to, že jeden návštěvník strávil na akci průměrně 2 hodiny a 38 minut ve svém volném čase.“

Co můžete čekat?

Jak funguje online stavební veletrh, zjistíte v krátkém videu na www.veleton.cz.

Na přehledném a snadno ovladatelném veletržním portálu najdete:

  • virtuální stánky firem z různých segmentů stavebnictví, 
  • živé video nebo audio hovory s odborníky, 
  • živé vysílání zajímavých přednášek o aktuálních tématech a trendech, ukázky produktů a živé diskuze,
  • soutěže o hodnotné ceny, které věnují vystavovatelé,
  • textová komunikace nebo chatování,
  • užitečné materiály ke stažení a slevové vouchery,
  • bezplatné poradenství od odborníků a nezávislých institucí.
Na online platformě poradí odborníci na slovo vzatí
Na online platformě poradí odborníci na slovo vzatí (Zdroj: Shutterstock)

Odborné poradenství poskytují také partneři veletrhu – Asociace dodavatelů montovaných domů, Centrum pasivního domu, Výzkumný a vývojový ústav dřevařský, Cech kamnářů, Cech topenářů a instalatérů, Klastr Česká peleta, Svaz podnikatelů ve stínící technice, Česká komora lehkých obvodových plášťů, Cech mechanických zámkových systémů, Cech klempířů, pokrývačů a tesařů.

Zdroj informací: Veleton.cz

Publikováno: 10. 11. 2022, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima