Víte, kdo vyhrál ocenění jako Nejlepší výrobce stavebnin pro rok 2021?

Svaz podnikatelů ve stavebnictví uspořádal soutěž, ve které se utkaly stavební společnosti. Za rok 2021 vyhrála společnost HELUZ, ověřený výrobce stavebnin. Na spolupráci se podílelo i Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR.

Cenu pro nejlepšího výrobce stavebnin za rok 2021 převzal obchodní a marketingový ředitel Petr Porubský (Zdroj: HELUZ cihlářský průmysl, v.o.s.)

Vítězové hlavních kategorií Nejlepší výrobce stavebnin roku 2021 a Stavební firma roku 2021 byli vybráni porotou na základě pečlivého posouzení kritérií uvedených v přihlášce. Zástupci stavebních firem a organizátoři se setkali v závěru října v sídle Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství na Václavském náměstí v Praze. Cenu pro společnost HELUZ převzal obchodní a marketingový ředitel Ing. Petr Porubský.

HELUZ je tradiční výrobce stavebnin
HELUZ je tradiční výrobce stavebnin (Zdroj: HELUZ cihlářský průmysl, v.o.s.)

V případě společnosti HELUZ cihlářský průmysl porota ocenila nejen inovace, které firma v posledních letech představila, jako například z výroby připravenou tekutou maltu HELUZ SIDI, PŘEKLAD HELUZ FAMILY 3in1 nosný se schránkou na venkovní stínicí techniku či akustickou cihlu HELUZ AKU KOMPAKT 21 broušená s vloženou izolací, ale i za program vzdělávání. Jedná se zejména o jedinečný projekt pro budoucí stavební profesionály, interaktivní příručku STAWEBNICE pro studenty a učitele středních průmyslových škol a středních odborných učilišť stavebních.

Zdroj informací: HELUZ cihlářský průmysl, v.o.s.

Publikováno: 13. 11. 2022, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima