Vyhrajte kuchyňské pomocníky od společnosti Fiskars, bez kterých se žádný kuchař neobejde

Správná kuchyň potřebuje praktické a kvalitní vybavení, bez kterého se neobejde profesionální kuchař ani domácí kuchařka. Připravili jsme pro vás soutěž, ve které můžete vyhrát tyto pomocníky rovnou tři.

Vyhrajte praktické pomocníky do kuchyně od společnosti Fiskars

Co je vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na tři soutěžní otázky.
Poté budete zařazeni do losování o 3 ceny od společnosti Fiskars.
Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.

Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Tyto údaje budou použity pouze pro účely soutěže a po jejím ukončení a vyhlášení výherců budou smazány. Děkujeme!

Správné odpovědi naleznete na stránkách na www.fiskars.cz.

Správné odpovědi

Ceny, o které soutěžíte

1. cena: Fiskars Wok pánev, 28 cm

Wok pánev 28 cm Pánev Wok Functional Form je navržena pro snadné každodenní vaření. Wok pánev je široká a hluboká pánev, která slouží současně jako hrnec. Hodí se k velmi rychlé úpravě masa či zeleniny, ale lze v ní překvapivě připravit i moučníky. Tato hluboká univerzální pánev slouží k vaření, dušení či smažení. Její zvláštní, kotlíkový tvar umožňuje přípravu většího množství surovin, na menším množství tuku. Je vyrobena z hliníku, takže se jeho povrch rychle rozehřeje.

Odolný dvouvrstvý povrch Hardtec™ neobsahuje PFOA a zabezpečuje vysokou nepřilnavost. Vnější povrch Wok pánve je hladký a zajišťuje tak maximální ochranu varné desky před poškrábáním. Je vhodná na všechny typy varných desek. Bakelitové držadlo zůstává během vaření chladné a umožňuje tak bezpečné uchopení.. Je vhodný na všechny typy varných desek. Pánve z řady Functional Form byly oceněny Red Dot Design Award.

Wok pánev se hodí k velmi rychlé úpravě masa či zeleniny
Wok pánev se hodí k velmi rychlé úpravě masa či zeleniny (Zdroj: Fiskars)

2. cena: Fiskars Rendlík s poklicí, 26 cm

Rendlík s poklicí 26 cm Rendlík 26 cm Functional Form je navržen pro snadné každodenní vaření. Je vyroben z hliníku, takže se jeho povrch rychle rozehřeje. Odolný dvouvrstvý povrch Hardtec™ neobsahuje PFOA a zabezpečuje vysokou nepřilnavost. Vnější povrch rendlíku je hladký a zajišťuje tak maximální ochranu varné desky před poškrábáním. Je vhodná na všechny typy varných desek.

Plochá skleněná poklice nabízí dvě možnosti slévání vody a snadné sledování připravovaných pokrmů, stejně jako kontrolu páry a varu. Bakelitové držadlo zůstává během vaření chladné a umožňuje tak bezpečné uchopení. Je vhodný na všechny typy varných desek. Pánve z řady Functional Form byly oceněny Red Dot Design Award.

Vnější povrch rendlíku je hladký
Vnější povrch rendlíku je hladký (Zdroj: Fiskars)

3. cena: Fiskars FF oblíbený set 3 nožů

Sada oblíbených nožů Fiskars Functional Form ™ obsahuje tři základní nože pro každodenní přípravu pokrmů. Každý nůž má odolnou čepel z japonské nerezové oceli. Ergonomické rukojeti nožů mají povrch SoftGrip ™ a hluboké chrániče prstů pro bezpečné a pohodlné držení.

 • Loupací nůž má rovnou čepel dlouhou 80 mm pro snadné oloupávání ovoce a zeleniny.
 • Snídaňový nůž má čepel se zoubky dlouhou 113 mm pro krájení ovoce a zeleniny se slupkou, jako jsou rajčata.
 • Malý kuchařský nůž má rovnou čepel dlouhou 120 mm, která je vhodná pro krájení většiny druhů potravin v kuchyni.
Každý nůž má odolnou čepel z japonské nerezové oceli
Každý nůž má odolnou čepel z japonské nerezové oceli (Zdroj: Fiskars)

Nože lze mýt v myčce na nádobí. Tvrdost čepele je HRC 52. Mají vysoký řezací výkon (testováno podle metodiky CATRA). Jsou navrženy ve Finsku.

Termíny soutěže

Start: 7. 11. 2022
Uzávěrka: 21. 11. 2022
Slosování výherce: 22. 11. 2022
Zveřejnění výherce: 22. 11. 2022
Odeslání cen: nejpozději do 20. 12. 2022

Podmínky soutěže

 • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
 • Pracovníci a spolupracovníci společnosti PRIMA DOMA Media, s.r.o., společnosti Fiskars a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
 • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpoví na všechny soutěžní otázky.
 • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
 • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
 • Po slosování budou ceny výhercům zaslány poštou.
 • Výherci budou vylosováni odbornou porotou společnosti Prima DOMA MEDIA, s.r.o.
 • Výhry odesílá společnost Prima DOMA MEDIA, s.r.o.

O partnerovi soutěže

Fiskars je světoznámou značkou, která nabízí funkční, uživatelsky příjemné, kvalitní a trvanlivé výrobky, které svým intuitivním a komfortním designem snižují námahu a usnadňují práci na zahradě i okolo domu. Je dodavatelem výrobků pro domácnost, zahradu a outdoor. Společnost Fiskars byla založena v roce 1649 a je nejstarší ve Finsku. Špičkové výrobky navrhuje a vyrábí již od svého založení před více než 360 lety.

Fiskars je nejstarší společností ve Finsku
Fiskars je nejstarší společností ve Finsku (Zdroj: fiskars.cz)

Své kořeny má ve vesničce Fiskars, idylickém centru umění a designu, kde se moderní estetické cítění snoubí se starou tradicí. Společnost Fiskars začala v roce 1967 vyrábět jako první na světě nůžky s plastovými držadly. Od té doby se prodala po celém světě více než miliarda těchto nůžek. Fiskars je nejznámější značka nůžek na světě. Jejich oranžová držadla se stala ikonou moderního designu a barva charakteristickým poznávacím znamením pro výrobky Fiskars.

Více na www.fiskars.cz.

Publikováno: 7. 11. 2022, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima