Jan Smola, CEO HELUZ Group,vyhlášen osobností desetiletí v projektu Český Goodwill

10. ročník projektu Český Goodwill 2022, který oceňuje firmy, jichž si lidé váží. Výroční galavečer byl navíc speciální v tom, že kromě finalistů ročníku 2022 bylo uděleno i 6 „firmových“ Oscarů desetiletí, které pořadatel vybíral z řad 146 oceněných firem za dosavadní období. Společnost HELUZ GROUP je hrdá, že Osobností desetiletí se stal Jan Smola, CEO HELUZ GROUP, a to „za dynamický rozvoj, jaký firma za uplynulých 5 let realizovala“.

Osobností desetiletí v projektu Český Goodwill se stal Jan Smola, CEO HELUZ Group (Zdroj: HELUZ CIHLÁŘSKÝ PRŮMYSL v.o.s.)

Český Goodwill je oceněním pro firmy, kterých si lidé váží. Od roku 2013 je pořádá česká poradenská firma HPCG (Hlavatý & Partners Consulting Group). Během deseti let existence bylo přijato celkem 1.060 nominací.

Ing. Jan Smola, MBA - CEO HELUZ GROUP. Jan Smola byl vyhlášen Osobností roku už v roce 2017
Ing. Jan Smola, MBA - CEO HELUZ GROUP. Jan Smola byl vyhlášen Osobností roku už v roce 2017 (Zdroj: HELUZ CIHLÁŘSKÝ PRŮMYSL v.o.s.)
Ocenění v projektu Český Goodwill
Ocenění v projektu Český Goodwill (Zdroj: HELUZ CIHLÁŘSKÝ PRŮMYSL v.o.s.)

Jan Smola byl vyhlášen Osobností roku už v roce 2017, tehdy jako generální ředitel společnosti HELUZ cihlářský průmysl. V mezidobí prošla  společnost HELUZ značným rozvojem. Dnes už není jen výrobcem cihelného systému, ale skupinou HELUZ GROUP, která se rozšiřuje o aktivity mimo obor s cílem diverzifikovat rizika a zúročit nabyté podnikatelské zkušenosti i mimo stavebnictví. Do portfolia skupiny patří  výrobce komínových systémů  společnost Ciko, největší specializovaný výrobce izolačních skel v ČR HELUZ IZOS, dřevovýroba na pile ve Starém Sedle, mediální online agentura X Production a kromě toho HELUZ GROUP provozuje i sportovní střelnici a golfový Driving range v Šindlových Dvorech.

Zdroj informací: HELUZ CIHLÁŘSKÝ PRŮMYSL v.o.s.

Publikováno: 17. 11. 2022, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima