Vyhrajte dvoumetlové míchadlo stavebních hmot od Cemex

Připravili jsme pro vás soutěž, ve které můžete vyhrát praktického pomocníka každého stavebníka, ať už profesionála, či jen domácího kutila. Hrajte o dvoumetlové míchadlo stavebních hmot, které důkladně rozmíchají jakoukoliv směs.

Vyhrajte výkonné stavební míchadlo v naší soutěži (Zdroj: garland.cz)

Co je vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na dvě soutěžní otázky.
Poté budete zařazeni do losování o dvoumetlové míchadlo stavebních materiálů.
Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.

Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Tyto údaje budou použity pouze pro účely soutěže a po jejím ukončení a vyhlášení výherců budou smazány. Děkujeme!

Správné odpovědi naleznete na stránkách www.cemex.cz/vertua-beton-se-snizenou-uhlikovou-stopou.

Správné odpovědi

Cena, o kterou soutěžíte

1. cena: Dvoumetlové míchadlo stavebních materiálů

Dvoumetlové míchadlo na míhání stavebních hmot pro profesionály i kutily
Dvoumetlové míchadlo na míhání stavebních hmot pro profesionály i kutily (Zdroj: garland.cz)

Dvoumetlové míchadlo Scheppach PM 1800 D je díky svojí konstrukci určeno jak na míchání běžných stavebních materiálů, tak i na těžké míchání velmi viskózních směsí až do hmotnosti 90 kg. Poradí si tak s materiály, jako je malta, beton, sádra, nátěrové hmoty, omítky, spárovací hmoty, lepidla, barvy a podobně. Skvěle ho využijí nejenom běžní hobby uživatelé, ale i řemeslníci z řad obkladačů, podlahářů, malířů nebo zedníků.

Základem jsou protiběžné míchací metly, které důkladně a efektivně rozmíchají jakoukoliv směs. Díky protiběžnému směru navíc nemají snahu otáčet nádobou, takže práce je velmi rychlá a pohodlná. Každý materiál potřebuje jiné otáčky, proto je zde dvourychlostní převodovka a navíc elektronická regulace rychlosti. První stupeň má vysoký točivý moment a je vhodný na tuhé a viskózní materiály, druhý stupeň je rychlejší a vhodný na řidší míchaný materiál.

Míchadlo má silný motor 1800 W se soft startem, velmi příjemné měkčené ergonomické rukojeti ve tvaru D a bezpečnostní spínač. Chytrý a robustní systém rychloupínání je důležitý pro účinný přenos sil a rovněž umožňuje snadnou výměnu nástroje. Součástí dodávky jsou dvě kvalitní spirálové míchací metly o celkovém průměru 220 mm.

Termíny soutěže

Start: 21. 11. 2022
Uzávěrka: 19. 12. 2022
Slosování výherce: 20. 12. 2022
Zveřejnění výherce: 20. 12. 2022
Odeslání cen: nejpozději do 17. 1. 2023

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci společnosti Prima DOMA MEDIA, s.r.o., CEMEX a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpovědí na všechny soutěžní otázky.
  • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Po slosování bude cena výherci zaslána poštou.
  • Výherci budou vylosováni odbornou porotou společnosti Prima DOMA MEDIA, s.r.o.
  • Výhru odesílá společnost Prima DOMA MEDIA, s.r.o.

O partnerovi soutěže

CEMEX je globální společnost vyrábějící stavební materiály, která buduje lepší budoucnost prostřednictvím udržitelných výrobků a řešení. Společnost CEMEX se zavázala k dosažení uhlíkové neutrality prostřednictvím neustálých inovací a špičkového výzkumu a vývoje v oboru. CEMEX stojí v čele oběhového hospodářství v hodnotovém řetězci stavebnictví a je průkopníkem ve způsobech, jak zvýšit využívání odpadů a zbytků jako alternativních surovin a paliv ve svých provozech s využitím nových technologií. Nabízí cement, transportbeton, kamenivo a řešení pro urbanizaci v oblasti rostoucích trzích po celém světě.

Publikováno: 21. 11. 2022, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima