Soutěžte o 8V akumulátorový kompresor od Laser Cut!

Připravili jsme pro vás soutěž se společností Laser-cut s.r.o., ve které můžete vyhrát hodnotnou cenu, kterou je 8V akumulátorový kompresor. Stačí správně odpovědět na dvě soutěžní otázky a být vylosován. Hodně štěstí ve hře!

Vyhrajte kompaktní, lehký a bezdrátový 8V akumulátorový kompresor (Zdroj: Laser-cut s.r.o.)

Co je vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na dvě soutěžní otázky.
Poté budete zařazeni do losování o 8V akumulátorový kompresor od společnosti Laser-cut, s.r.o. 
Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.

Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Tyto údaje budou použity pouze pro účely soutěže a po jejím ukončení a vyhlášení výherců budou smazány. Děkujeme!

Správné odpovědi naleznete na stránkách společnosti Laser-cut.

Správné odpovědi

Cena, o kterou soutěžíte

1. - 3. cena: Aku kompresor 8V LI-ION

Tento 8V akumulátorový kompresor produkuje 16 l vzduchu za minutu
Tento 8V akumulátorový kompresor produkuje 16 l vzduchu za minutu (Zdroj: Laser-cut s.r.o.)

Tento 8V akumulátorový kompresor POWX1710 od PowerPlus produkuje 16 litrů vzduchu za minutu při maximálním tlaku 10,3 bar nebo 149 PSI. Se svými 3 tryskami a adaptérem pro automobilové pneumatiky je tato pumpa perfektní pro rychlé dofukování například míče, pneumatik na kole nebo auta či nafukovací matrace. Po použití jej jednoduše uložíte do praktického pouzdra. Kompresor se nejen snadno používá, ale je také kompaktní, lehký a bezdrátový.

Můžete si jej tedy snadno vzít kamkoli, například v brašně na kolo. Hadice měří na délku 32,5 cm a má vnitřní průměr 7 mm, což poskytuje dokonalou rovnováhu mezi flexibilitou a minimální ztrátou tlaku. Díky LED světlu se můžete pustit do práce i ve špatně osvětlených prostorách. Zařízení ukazuje zbývající energii baterie, takže víte, kdy pumpu dobít pomocí přiloženého nabíjecího kabelu. Plně nabitá baterie o kapacitě 2.000 mAh poskytuje 20 až 25 minut pracovní doby.

Termíny soutěže

Start: 18. 11. 2022
Uzávěrka: 11. 12. 2022
Slosování výherce: 12. 12. 2022
Zveřejnění výherce: 12. 12. 2022
Odeslání cen: nejpozději do 20. 12. 2022

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci společnosti Prima DOMA MEDIA, s.r.o., Laser-cut s.r.o. a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpovědí na všechny soutěžní otázky.
  • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Po slosování bude cena výherci zaslána poštou.
  • Výherci budou vylosováni odbornou porotou společnosti Prima DOMA MEDIA, s.r.o.
  • Výhru odesílá společnost Prima DOMA MEDIA, s.r.o.

O partnerovi soutěže

Společnost Laser Cut s. r. o. vznikla v roce 2000 transformací společnosti Robert Fiala – Termon, která byla založena již v roce 1990. Od samotného počátku byla společnost Robert Fiala – Termon spojena s výrobou, nejdříve exklusivních perkusních revolverů, posléze horkovzdušných agregátů, pilových pásů apod. Od roku 1995 se výrobní aktivita společnosti začala soustředit na výrobu především pilových pásů.

S postupem modernizace strojů na prvotní zpracování dřeva se i výrobní zaměření společnosti postupně měnilo k výrobě kmenových pilových pásů pomocí technologie LASER CUT, která zaručuje automatickou a přesnou výrobu splňující nejvyšší standardy kvality. Postupem času se náš výrobní provoz modernizoval, především díky neustálým investicím do nových, automatických výrobních zařízení.

Díky těmto investicím je náš výrobní provoz plně automatizován s minimální potřebou obsluhy strojů a naše společnost mohla přejít k nejmodernější výrobní technologii kmenových pásů – k technologii LASER CUT.

Publikováno: 18. 11. 2022, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima