Soutěžte s námi o 3 vouchery na nákup trekové obuvi TERENNO HIGH od zlínské značky BENNON

Každý milovník kvalitní a komfortní obuvi by měl mít doma, alespoň jeden pár bot od značky BENNON. Na túru je  skvělou volbou celokožený model TERENNO HIGH s voděodolnou membránou na vibram podešvi! Vybírat můžete z volnočasové a pracovní obuvi či oblečení. Vyhrajte voucher v hodnotě 1.000 Kč na nákup na www.bennon.cz.

Vyhrajte voucher v hodnotě 1.000 Kč na nákup zboží od společnosti Bennon (Zdroj: Bennon)

Co je vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na jednu soutěžní otázku.
Poté budete zařazeni do losování o voucher v hodnotě 1.000 Kč na nákup na www.bennon.cz pro tři z vás.
Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.

Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Tyto údaje budou použity pouze pro účely soutěže a po jejím ukončení a vyhlášení výherců budou smazány. Děkujeme!

Správné odpovědi naleznete na stránkách www.bennon.cz.

Správné odpovědi

Ceny, o které soutěžíte

1. - 3. cena: Voucher na nákup v hodnotě 1.000 Kč na www.bennon.cz

Společnost se věnuje vývoji a distribuci pracovní, bezpečnostní a volnočasové obuvi a oblečení
Společnost se věnuje vývoji a distribuci pracovní, bezpečnostní a volnočasové obuvi a oblečení (Zdroj: Bennon)

Voucher na nákup můžete uplatnit například na jedničku mezi volnočasovou kotníkovou obuví od BENNON. Vyšší celokožená treková obuv TERENNO HIGH velmi dobře fixuje chodidlo, a to na nerovném kamenitém terénu při horském treku přijde vhod. Celopryžová podešev Vibram® zajistí, že nebudete cítit diskomfort ani při šlápnutí na větší kameny nebo třeba větev.

Boty navíc mají ochranu špice, takže se nemusíte bát jejich poškození při zakopnutí. Při dlouhých výletech, na kterých vás může snadno potkat špatné počasí oceníte přítomnost voděodolné membrány REGI-TEX®. Voucher na 1.000 Kč platí na celý e-shop Bennon.cz při nákupu nad .1000 Kč.

Termíny soutěže

Start: 23. 11. 2022
Uzávěrka: 11. 12. 2022
Slosování výherce: 12. 12. 2022
Zveřejnění výherce: 12. 12. 2022
Odeslání cen: nejpozději do 20. 12. 2022

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci společnosti Prima DOMA MEDIA, s.r.o., BENNON Group a. s. a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpovědí na všechny soutěžní otázky.
  • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Po slosování bude cena výherci zaslána emailem.
  • Výherci budou vylosováni odbornou porotou společnosti Prima DOMA MEDIA, s.r.o.
  • Výhru odesílá společnost Prima DOMA MEDIA, s.r.o.

O partnerovi soutěže

Společnost BENNON Group a. s. je moderní dynamická firma s 59 zaměstnanci, která vznikla před 13 lety ve Zlíně. Od samotného počátku se její zakladatelé v čele s Robertem Kunorzou (CEO) snaží navázat a pokračovat v baťovské tradici. BENNON vyrábí a distribuuje široký sortiment pracovní, bezpečností a volnočasové obuvi i kvalitní pracovní a outdoorové oblečení. Důkladné testování probíhá při samotném vzniku daného produktu, ale i při průběžných namátkových kontrolách vzniklé produkce.

Zákazníci a jejich spokojenost jsou na prvním místě. Se snahou přiblížit se více koncovým zákazníkům byl na počátku roku 2022 úspěšně spuštěn i vlastní e-shop a v říjnu tohoto roku firma otevřela ve Zlíně unikátní prodejnu, kde je možné nejen nakoupit obuv a oblečení, součástí je také menší bistro, kde si lze vychutnat kávu či dát si něco malého k snědku. Zde se obuje a obleče každý machr svého řemesla i outdoorový nadšenec. Více informací najdete na www.bennon.cz.

Publikováno: 23. 11. 2022, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima