Pozvánka na víkend plný hrůzy: Devět studentů – Tři krvavé dny – Jedna zvrácená tradice

Co byste dělali, kdybyste s partičkou zazobaných, protekčních spratků odjeli na lovecký víkend na jejich rodové panství a tam vám došlo, že se Štvanice nebude pořádat na jelena, ale na lidi – na nás?

Pozvánka na víkend plný hrůzy (Zdroj: Nakladatelství COSMOPOLIS)

Hra může začít. Jenže kdo je tu lovec? A kdo je tu loven?

Štvaná zvěř

Když Greer McDonaldová získala stipendium na STAGS, nejstarší, nejprestižnější a s přehledem nejsnobštější střední škole v Anglii, netušila, že ji čeká peklo. Její bohatí, urození spolužáci jí totiž od prvního dne dávali najevo, že mezi ně nepatří.

Teď ale přišel zvrat, který vše změní. Henry de Warlencourt, nejhezčí a nejoblíbenější kluk na škole, ji totiž pozval, aby spolu s jeho dokonalými přáteli strávila podzimní prázdniny. Program? Tři dny krvavých šlechtických radovánek: honu, střelby a rybolovu. Ona ani ostatní pozvaní outsideři však zatím netuší jednu věc: Že štvanou zvěří budou oni.

Novinka Štvaná zvěř vyšla v ediční řadě young adult v nakladatelství COSMOPOLIS
Novinka Štvaná zvěř vyšla v ediční řadě young adult v nakladatelství COSMOPOLIS (Zdroj: COSMOPOLIS)

304 stran, formát: 145x205, brožovaná vazba s klopami, 399 Kč

O autorce:

M. A. Benentová se narodila v Manchesteru. Vystudovala historii na univerzitách v Oxfordu a Benátkách a také studovala uměleckou vysokou školu. Od té doby se živí jako autorka, ilustrátorka, divadelní herečka a filmová kritička.

M. A. Benentová vystudovala historii a studovala uměleckou vysokou školu
M. A. Benentová vystudovala historii a studovala uměleckou vysokou školu (Zdroj: COSMOPOLIS)

Také je autorkou designů ke koncertním turné prominentních hudebních skupin, mj. The Rolling Stones a U2. Jako spisovatelka se proslavila zejména románem The Island a sérií S.T.A.G.S.

Zdroj informací: COSMOPOLIS

Publikováno: tento týden, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima