Soutěž z Receptáře: Vyhrajte vybavení do kuchyně od Fiskars

Kuchyňské vybavení je doma potřeba vždy. Nejen pro začínající hospodyňky, ale i pro ty pokročilé, jejichž kuchyňská výbava už vykazuje značné opotřebení. Než si půjdete koupit nové prkénko nebo nůž, zasoutěžte si s námi a můžete vyhrát některou ze zajímavých cen.

Vybavení do kuchyně nemusíte jen kupovat, můžete o něj i soutěžit (Zdroj: Fiskars)

Co je vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na jednu soutěžní otázku.
Správné odpovědi posílejte do středy 23. listopadu do půlnoci.
Pět z vás získá vybavení do kuchyně značek Funkcional Form a Hard Face od společnosti Fiskars.

Správnou odpověď se dozvíte na webu primadoma.cz.

Správné odpovědi

Ceny, o které soutěžíte

1. cena: Functional Form Hrnec Functional Form 3,0 L 

Hrnec Functional Form 3,0 L
Hrnec Functional Form 3,0 L (Zdroj: Fiskars)

Hrnec s obsahem 3 l je vyrobený z vysoce odolné nerezové oceli 18/10, takže se jeho povrch rychle rozehřeje a je vhodný na všechny typy varných desek. Vnější povrch rendlíku je hladký a zajišťuje tak maximální ochranu varné desky před poškrábáním. Plochá skleněná poklice z tvrzeného skla se silikonovým okrajem nabízí dvě možnosti slévání vody a snadné sledování připravovaných pokrmů, stejně jako kontrolu páry a varu. Hrnec je s ostatním nádobím Functional Form snadno stohovatelný a šetří tak úložný prostor. Bakelitové držadlo zůstává během vaření příjemně chladné a zajišťuje tak bezpečné uchopení. Univtř hrnce je praktická měrka.

2. cena: Sada bambusových prkének na krájení 

Sada bambusových prkének na krájení Functional Form
Sada bambusových prkének na krájení Functional Form (Zdroj: Fiskars)

ada bambusových prkének na krájení Fiskars Functional Form ™ obsahuje prkénko na krájení chleba a pečiva s drážkami na zachytávání drobků a ploché prkénko na krájení s vyměnitelnou plastovou deskou. Prkénka a plastová deska jsou stohovatelná a snadno se skladují. Drážky v prkénku usnadňují jeho čistění. Prkénko má protiskluzové silikonové nožičky pro zajištění stabilní polohy při krájení chleba a pečiva. Ploché bambusové krájecí prkénko je ideální pro přípravu zeleniny, ovoce, bylinek, masa a pro krájení, aranžování a podávání sýrů a klobás. Má protiskluzové silikonové nožičky a integrovanou silikonovou zarážku na vrchní straně prkénka pro stohování plastové desky a prkénka s drážkami.

3. cena: Velká startovací sada s 5 noži Functional Form 

Velká startovací sada s 5 noži Functional Form
Velká startovací sada s 5 noži Functional Form (Zdroj: Fiskars)

Velká startovací sada nožů Fiskars Functional Form ™ obsahuje pět nejčastěji používaných nožů. Každý nůž je navržený pro funkčnost, pohodlné a snadné používání. Mají odolné čepele z japonské nerezové oceli a ergonomické rukojeti. Velký kuchařský nůž je ideální ke krájení masa, sekání zeleniny na drobno, krájení bylinek a další. Nůž na chléb a pečivo má dlouhou čepel se zoubky a je ideální na krájení pečiva s tvrdou kůrkou. Nůž Santoku má širokou čepel a je ideální pro přípravu masa, ryb a zeleniny. Nůž okrajovací je ideální na krájení ovoce a zeleniny. Nůž snídaňový má čepel s jemnými zoubky, která je ideální ke krájení ovoce a zeleniny se slupkou.

4. cena: Pánev na omelety / palačinky Hard Face 22 cm

Pánev na omelety / palačinky Hard Face 22 cm
Pánev na omelety / palačinky Hard Face 22 cm (Zdroj: Fiskars)

Povrch Hardtec Superior má vysoce nepřilnavé vlastnosti, které vydrží po dlouhé roky. Dno je optimalizováno pro ohřívání rychlejší o 50 %, šetří až 30 % energie. Řada Hard Face nabízí široký výběr nádobí pro každý kuchařský úkol. Doporučeno pro každodenní náročné vaření na všech typech sporáků.

5. cena: Sada univerzálních nožů, 3 ks Functional Form

Sada univerzálních nožů, 3 ks Functional Form
Sada univerzálních nožů, 3 ks Functional Form (Zdroj: Fiskars)

Sada univerzálních nožů Fiskars Functional Form ™ obsahuje tři nože. Jejich odolné čepele z japonské nerezové oceli nabízejí vynikající výkon a jsou ideální pro různé druhy oloupávání a přesného krájení. Ergonomické rukojeti mají hluboký chránič prstů pro pohodlné a bezpečné držení. Stejně jako všechny nože Functional Form ™ jsou i tyto nože vhodné do myčky na nádobí pro každodenní mytí. 

HERNÍ ŘÁD

 

Publikováno: 20. 11. 2022, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima