Kniha Důvod k naději od Jane Goodallové právě vyšla jako audiokniha

Pokud nemáte čas na čtení, ale přesto byste se neradi ochuzovali o nové tituly a autory, jsou pro vás v nakladatelství Kazda připraveny audioknihy, které namluvili naši přední umělci. Dopřejte si tak jedinečný zážitek, ušetřete čas a zaposlouchejte se do audionahrávek.

Vyberte si některou z audioknih a zaposlouchejte se do poutavého příběhu (Zdroj: Depositphotos (https://cz.depositphotos.com))

Audiokniha autorky Jane Goodallové

V knize Důvod k naději: Moje cesta životem, která poprvé vyšla v roce 1999, Jane Goodallová vzpomíná, jak začínala, jak se v šedesátých letech dostala do Afriky, seznámila s antropologem Louisem Leakeym a začala se věnovat výzkumu šimpanzů. Popisuje také svoje rodinné zázemí, a jak si uvědomila, kolik jí toho šimpanzi v životě dali a že jim to musí vrátit a postarat se o to, aby netrpěli v malých klecích výzkumných laboratoří a neobchodovalo se s nimi.

Právě návštěva jedné takové laboratoře způsobila, že se Jane Goodallová z pralesa přesunula do přednáškových sálů, aby šířila povědomí o nutnosti chránit přírodu. V knize Důvod k naději poodhaluje své soukromí a nastiňuje, kde čerpá naději.

Kniha Důvod k naději od Jane Goodallové právě vyšla jako audiokniha v bravurním podání Taťjany Medvecké. Můžete si ji zakoupit samostatně nebo v balíčku za výhodnou cenu společně s tištěnou knihou. 

Jane Goodallovou si můžete poslechnout i v audioknize
Jane Goodallovou si můžete poslechnout i v audioknize (Zdroj: Nakladatelství Kazda)

Audiokniha autora Petera Wohllebena

Les je pro mnohé z nás vytouženým místem odpočinku. Je synonymem ticha a nedotčené přírody. Renomovaný lesník Peter Wohlleben nám dává nahlédnout do skrytého života stromů a odhaluje nečekané skutečnosti: stromy mají paměť, předávají si informace, pociťují bolesti, dokonce mohou dostat úpal a časem se jim tvoří vrásky, láskyplně se starají o svoje potomstvo a pečují dokonce i o své staré a nemocné sousedy. Neuvěřitelné? Ale pravdivé! Pořiďte si bestseller Tajný život stromů ve výhodném balíčku společně s audioknihou, kterou skvěle namluvil Aleš Procházka

Další tituly:

  • Víš, kde bydlí zvířata?
  • Než stromům dojde dech
  • Půjdeš s námi ven?
Oblíbený lesník a autor knih o přírodě Peter Wohlleben
Oblíbený lesník a autor knih o přírodě Peter Wohlleben (Zdroj: Nakladatelství Kazda)

Kromě uvedených autorů si můžete v nakladatelství Kazda koupit i další audioknihy nejen pro dospělé, ale i pro děti. 

  • Raynor Winnová: Bouřlivé ticho, Pobřežní cesta
  • Andrea Schütze: Kamarádi z Medového lesa - Ty to zvládneš, Lukáši!, Všichni za jednoho
  • Dave Goulson: Divočina v zahradě
  • Stephan Orth: Couchsurfing v Rusku. Aneb jak jsem málem začal rozumět Putinovi
Využijte výhodné nabídky a množstevní slevy
Využijte výhodné nabídky a množstevní slevy (Zdroj: Nakladatelství Kazda)

Vyberte si z mnoha zajímavých titulů a využijte oblíbenou dopravu zdarma při nákupu nad 333 Kč, což znamená jediné – skvělou příležitost vybavit se na podzim novým čtením. 

 Zdroj informací: Nakladatelství Kazda

Publikováno: 27. 11. 2022, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima