Vyhrajte balíček od Ceys a potěšte srdce profesionála či domácího kutila

Připravili jsme pro vás soutěž, ve které můžete vyhrát produkty značky Ceys, specialisty na lepidla. Slepit můžete cokoliv od rozbité karoserie auta, nafukovacího bazénu či památečního hrnečku po milované babičce. S lepidly Ceys není nic nemožné, přesvědčte se sami.

Vyhrajte produkty od značky Ceys v naší soutěži (Zdroj: AC MARCA Czech Republic s.r.o.)

Co je vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na jednu soutěžní otázku.
Poté budete zařazeni do losování o balíček produktů značky Ceys pro tři z vás.

Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.

Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Tyto údaje budou použity pouze pro účely soutěže a po jejím ukončení a vyhlášení výherců budou smazány. Děkujeme!

Správnou odpověď naleznete na stránkách www.ceys.cz.

Správné odpovědi

Ceny, o které soutěžíte:

1. – 3. cena: Balíček produktů Ceys pro profesionála i domácího kutila

Balíček produktů Ceys pro profesionály i domácí kutily
Balíček produktů Ceys pro profesionály i domácí kutily (Zdroj: Pavlína Wagnerová Málková)

Balíček obsahuje:

CEYS MONTACK - montážní lepidlo lidově „tekuté hřebíky“ – patří v dnešní době k nepostradatelným pomocníkům v každé domácnosti, ale i každého řemeslníka. Jedná se o lepidla, která zároveň splňují vysoké požadavky profesionálů, ale práce s nimi je velmi jednoduchá. Jsou oblíbené zejména díky rychlé a čisté práci s vynikajícím výsledkem.

CEYS TOTAL TECH - lepidlo a zároveň tmel s jedinečnou technologií Polymer Total 3. LEPÍ všechny materiály nacházející se jak v interiéru, tak i v exteriéru, DOKONCE I POD VODOU. TMELÍ všechny typy spár a spojů a dodává jim trvalou pružnost. OPRAVUJE s expresním účinkem: s okamžitým slepením a hermetickým těsněním.

CEYS SILIKON STOP PLÍSNI - Špičkový silikon do koupelny a kuchyně je unikátní díky kombinaci 2 jedinečných vlastností: Technologie TLC zabraňuje usazování plísní a nečistot na silikonu, pročež nečerná a zůstává čistý a bez plísně pětkrát déle než běžný silikon používaný v kuchyních a koupelnách. Extra silná úroveň odolnosti proti plísni. Schne pouhých 30 minut, můžete se tedy sprchovat, aniž byste čekali celých 24 hodin.

CEYS AMERICKÁ PÁSKA - rychlé, jednoduché a čisté řešení pro upevnění, utěsnění nebo spojení různých předmětů. Dokážou velmi rychle vyřešit nepředvídatelné problémy doma, na zahradě, v garáži, při cestování, apod.

CEYS SUPERUNICK INMEDIATE POWER - maximálně výkonné univerzální vteřinové lepidlo z kyanoakrylátu, které schne do 3 vteřin. Lepí silně, rychle a bezpečně. Tekutá forma nové generace nedráždí ani nezapáchá. Má vynikající lepicí vlastnosti na celé řadě materiálů a povrchů. V porovnání s tradičními univerzálními lepidly vyniká tento výrobek mimořádně krátkou dobou lepení a zároveň vysokou pevností, a to i u aplikací, kde je vyžadována pružnost.

Termíny soutěže

Start: 7. 12. 2022
Uzávěrka: 4. 1. 2023
Slosování výherce: 5. 1. 2023
Zveřejnění výherce: 5. 1. 2023
Odeslání cen: nejpozději do 5. 2. 2023

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci společností Prima DOMA MEDIA, s.r.o., AC MARCA Czech Republic s.r.o. a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpovědí na všechny soutěžní otázky.
  • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Po slosování budou ceny výhercům zaslány poštou.
  • Výherci budou vylosováni odbornou porotou společnosti Prima DOMA MEDIA, s.r.o.
  • Výhry odesílá společnost Prima DOMA MEDIA, s.r.o.

O značce CEYS:

CEYS je díky dlouholetým zkušenostem v oboru dokonalým specialistou na trhu lepidel, tmelů a hydroizolací. CEYS vyrábí širokou škálu lepidel, adhesiv, lepících pásek, tmelů, silikonů a hydroizolací, které pokryjí veškeré potřeby, které mohou jak v kutilství, tak při profesionálních pracích nastat.

CEYS je profesionální značka s více než šedesátiletou tradicí v oboru lepidel a chemických výrobků pro kutilství a stavebnictví. Od roku 1962 Ceys vyrábí a prodává širokou škálu lepidel, tmelů, silikonů, hydroizolací… s cílem poskytovat maximální službu zákazníkovi a uspokojit všechny jeho potřeby. Díky našim dlouholetým zkušenostem jsme specialisté na trhu lepidel a těsnicích materiálů. Máme vysoce profesionální a kvalifikovaný tým s vynikající technickou a obchodní přípravou; znalosti trhu, potřeby spotřebitelů, trendy a inovace, které se vyskytují v různých oborech: to vše zaručuje nejvyšší úroveň kvality a inovace na trhu. Naše vysoká míra inovací nám umožňuje být vždy v čele našich trhů a vždy nabízet nejúčinnější, nejpraktičtější, nejbezpečnější a nejjednodušší produkt, který odpovídá potřebám našich zákazníků.

Publikováno: 7. 12. 2022, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima