Vyhrajte balíček s produkty od Podravky a ochutnejte poctivé ingredience

Dbáte na kvalitu surovin a rádi si pochutnáte na dobrém jídle? Objevte tajemství výrobků Podravka, které obsahují pouze poctivé ingredience! Vyzkoušejte třeba Podravku NATUR, přísadu do jídel s čistě přírodním složením! Bez „éček“, přidaného glutamátu a bez lepku. Navíc Podravka i letos pomáhá znevýhodněným dětem, tentokrát se jim snaží přispět něčím praktickým do života, proto je zábavnou formou učí vařit v kulinářských studiích. Koupí produktů tak můžete tuto snahu i vy podpořit.

Soutěžte o balíček prvotřídních ingrediencí (Zdroj: Podravka - Lagris, a. s.)

Co je vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na 1 soutěžní otázku. Poté budete zařazeni do losování o balíček s produkty Podravka pro tři z vás. Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.

Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Tyto údaje budou použity pouze pro účely soutěže a po jejím ukončení a vyhlášení výherců budou smazány. Děkujeme!

Správné odpovědi naleznete na stránkách www.podravka.cz.

Správné odpovědi

Ceny, o které soutěžíte

1. - 3. cena: Balíček s produkty Podravka v hodnotě 500 Kč

Balíček produktů v hodnotě 500 Kč
Balíček produktů v hodnotě 500 Kč (Zdroj: Podravka - Lagris, a. s.)

V balíčku najdete samé prvotřídní ingredience, jako je například Ajvar, tekuté koření, rajčatový protlak nebo pasírovaná rajčata. Pravým řešením pro ty, kteří chtějí vařit zdravě a z přírodních ingrediencí je pak Podravka NATUR. Její unikátní schopnost dochutit váš pokrm spočívá v tajemství, které se ctí prozradíme. Je totiž z čistě přírodních surovin, tzn. bez „éček“, přidaného glutamátu, a bez lepku! Za svou čistou a plnou chuť vděčí výjimečné kombinaci prvotřídní zeleniny a vybraného koření. Vždyť na výrobu 150 gramového produktu, bylo použito 450 gramů čerstvé zeleniny.  

Podravka navíc navazuje na pomoc znevýhodněným dětem i v letošním roce. Děti učí vařit, a tak jim pomáhá s důležitou aktivitou do života. Hlavní podíl na pomoci dětem mají právě zákazníci kupující výrobky Podravka, díky které dětem dopřejeme nové dovednosti, které se naučí v kuchařských studiích pod vedením odborníků.

Termíny soutěže

Start: 5. 12. 2022
Uzávěrka: 9. 1. 2023
Slosování výherce: 10. 1. 2023
Zveřejnění výherce: 10. 1. 2023
Odeslání cen: nejpozději do 10. 2. 2023

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci společnosti Prima DOMA MEDIA, s.r.o., Podravka - Lagris, a. s. a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpovědí na všechny soutěžní otázky.
  • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Po slosování bude cena výherci zaslána poštou.
  • Výherci budou vylosováni odbornou porotou společnosti Prima DOMA MEDIA, s.r.o.
  • Výhru odesílá společnost Prima DOMA MEDIA, s.r.o.

O partnerovi soutěže

Historie Podravky se datuje od roku 1934, kdy bratři Wolfové z chorvatské Koprivnice začali se zpracováním a prodejem ovoce, o 13 let později svou firmu pojmenovali Podravka. Letos tak slaví 75 let a dnes je jedna z předních potravinářských společností ve střední, východní a jihovýchodní Evropě.

Publikováno: 5. 12. 2022, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima