Výstaviště v Praze Letňanech zve příznivce dekorací a dárků na lednový veletrh s jarní a letní tématikou pro rok 2023

Výstavní hala 2 v PVA EXPO PRAHA rozkvete v termínu od 19. do 21. ledna 2023 jarní a letní atmosférou. Zveme všechny milovníky dekorací, obchodníky i odborníky k návštěvě již 14. ročníku veletrhu dekorací, bytových a kuchyňských doplňků a dárkového zboží FOR DECOR & HOME.

Navštivte veletrh FOR DECOR v pražských Letňanech (Zdroj: ABF, a.s.)

Jediná specializovaná akce v daném oboru v ČR představí NOVINKY A TRENDY i pestrou nabídku sortimentu pro nadcházející Velikonoce, Valentýna, jarní i letní sezonu či celoroční artikl dárků a dekorací. Přijďte se inspirovat, jak doladit vaše bydlení dle nejnovějších trendů a jak naaranžovat sezonní dekorace pro jaro a léto. Potěší vás určitě také pestrá nabídka dárkového sortimentu, nemohou chybět ani zahradní dekorace a floristika.

Veletrh je určen pro všechny milovníky dekorací
Veletrh je určen pro všechny milovníky dekorací (Zdroj: ABF, a.s.)

Přestože veletrh má primárně prezentační a kontraktační účel, u mnoha vystavovatelů lze krásné výrobky přímo zakoupit nebo získáte kontakty na kamenné prodejny a e-shopy. Přeneste se v mrazivém a pochmurném lednu do oázy květin i dekorací soustředěných v úchvatných expozicích. Detaily k Vaší návštěvě naleznete na www.fordecor.cz

Zdroj informací: ABF, a.s.

Publikováno: 5. 1. 2023, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima