HELUZ na Veletonu online poradí, jak stavět domy s téměř nulovou spotřebou energie

Čtvrtý ročník online stavebního veletrhu Veleton proběhne poslední lednový víkend 28.–29. 1. 2023. Svůj virtuální stánek zde postaví i společnost HELUZ, která si pro diváky připravila přednášku na téma stavba domů s téměř nulovou spotřebou energie.

Cihlové domy HELUZ v létě chladí a v zimě hřejí (Zdroj: HELUZ cihlářský průmysl, v.o.s.)

Přednáška proběhne v sobotu od dvou hodin. Účastníky kromě užitečných informací čeká bonus v podobě komínového kompletu za korunu.

Stavební veletrh Veleton je pro účastníky zdarma. Podmínkou je pouze registrace na www.veleton.cz/register a získání přístupového kódu pro vstup na platformu.

Od 28. do 29. ledna se pak diváci mohou připojit na libovolnou přednášku z pohodlí domova. Živé vysílání společnosti HELUZ proběhne v sobotu 28. ledna od 14:00 do 14:45 hodin.

Tématem přednášky je Efektivita a úspory ve výstavbě cihelných rodinných domů. Diváci se dozvědí, jak docílit domu s téměř nulovou spotřebou energie. Po celou dobu veletrhu i živého vysílání mohou odborníkům pokládat dotazy a vyjasnit si vše, co potřebují.

Komínový systém HELUZ KLASIK je výhodnou ekonomickou variantou a je určen zejména pro pevná paliva
Komínový systém HELUZ KLASIK je výhodnou ekonomickou variantou a je určen zejména pro pevná paliva (Zdroj: HELUZ cihlářský průmysl, v.o.s.)
Moderní komínový systém HELUZ IZOSTAT obsahuje tenkostěnné keramické izostatické vložky, tepelnou izolaci a broušené cihelné komínové tvarovky
Moderní komínový systém HELUZ IZOSTAT obsahuje tenkostěnné keramické izostatické vložky, tepelnou izolaci a broušené cihelné komínové tvarovky (Zdroj: HELUZ cihlářský průmysl, v.o.s.)

Společnost HELUZ navíc pro účastníky připravila dárek. Registrací na stánku HELUZ u obchodních zástupců získají možnost koupě komínového kompletu HELUZ za 1 Kč při splnění podmínek akce. Akce se vztahuje na všechny produkty HELUZ, tj. HELUZ IZOSTAT, HELUZ KLASIK a HELUZ SMART. Například v případě nejoblíbenějšího komínového kompletu HELUZ IZOSTAT tak ušetří 38 598 Kč.

Diváci veletrhu Veleton mohou jednotlivá vysílání navštěvovat v tematicky vymezených „halách“. Společnost HELUZ vysílá v hale Hrubá výstavba a materiály.

Zdroj informací: HELUZ cihlářský průmysl, v.o.s.

Publikováno: 14. 1. 2023, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima