Soutěž o volné vstupy do Concept fitness, které se specializuje na indoor rowing

Je jedno, jestli jste maminka na mateřské, úplný sportovní začátečník nebo někdo, kdo si potřebuje dát pořádně do těla. Při indoor rowingu, jak se veslování na trenažeru také říká, si intenzitu volí každý sám. Je ale také skvělým sportem pro ty, kteří potřebují šetřit svůj pohybový aparát. Probíhá totiž vsedě, bez dopadů a rozsah pohybu lze přizpůsobit případným omezením. Kromě toho se jedná o vysoce energeticky náročné cvičení, které může pomoci s redukcí nadváhy. Což se může po Vánocích víc než hodit. Zasoutěžte si o volné vstupy do Concept fitness, které se na indoor rowing specializuje.

Chcete získat vouchery na volné vstupy do Concept fitness v Praze? Vyhrajte je (Zdroj: Concept Fitness / Konektor s.r.o.)

Co je vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na 1 soutěžní otázku.
Poté budete zařazeni do losování o voucher s volnými vstupy do Concept fitness pro čtyři z vás. Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.

Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Tyto údaje budou použity pouze pro účely soutěže a po jejím ukončení a vyhlášení výherců budou smazány. Děkujeme!

Správné odpovědi naleznete na stránkách www.conceptfitness.cz

Správné odpovědi

Ceny, o které soutěžíte

1. - 4. cena: Voucher do Concept fitness

Díky voucherům si můžete užít volný vstup do Concept fitness a vyzkoušet si lekci indoor rowingu.

Cvičit může každý bez rozdílu věku, pohlaví, fyzických parametrů i zdatnosti. Intenzitu si volí každý sám jednak nastavením odpovídající zátěže, ale především silou, kterou na stroj působí – jeho odpor je jí přímo úměrný. Umožňuje aerobní i anaerobní cvičení a také účinné posilování svalstva

Concept fitness v Praze se specializuje na veslování na trenažerech neboli indoor rowing
Concept fitness v Praze se specializuje na veslování na trenažerech neboli indoor rowing (Zdroj: Concept Fitness / Konektor s.r.o.)

Termíny soutěže

Start: 20. 2. 2023
Uzávěrka: 1. 3. 2023
Slosování výherce: 2. 3. 2023
Zveřejnění výherce: 2. 3. 2023
Odeslání cen: nejpozději do 15. 3. 2023

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci společností Prima DOMA MEDIA, s.r.o. a Concept fitness a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpovědí na všechny soutěžní otázky.
  • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Po slosování budou ceny výhercům zaslány emailem.
  • Výherci budou vylosováni odbornou porotou společnosti Prima DOMA MEDIA, s.r.o.
  • Výhry odesílá společnost Prima DOMA MEDIA, s.r.o.

O partnerovi soutěže

Concept fitness se specializuje na kondiční cvičení na veslařských trenažérech Concept2 zejména ve formě skupinových lekcí. Ty jsou vedeny instruktorem, který, stejně jako např. u spinningu, má na starosti přípravu cvičení, motivuje účastníky a dohlíží na správnou techniku. Veslování na trenažéru procvičuje prakticky všechny svalové skupiny, je to zdravý pohyb bez nárazů, při kterém váha těla spočívá na sedátku a je proto šetrný ke kloubům.

Zdroj informací: Concept Fitness

Publikováno: 20. 2. 2023, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima