Začněte novou zahradní sezónu se skládací pilkou, kterou můžete vyhrát v naší soutěži

Zima končí a zahrada volá. Na jaře je čas na prořezání stromů. S tím pomůže skládací pilka se třemi polohami řezu. A proto jsme pro vás připravili soutěž se společností Fiskars. Pokud odpovíte správně na tři soutěžní otázky, dostanete se do slosování a budete vylosováni, vyhrajete jednu ze tří praktických pilek.

Vyhrajte skládací zahradní pilku od Fiskars v naší soutěži (Zdroj: fiskars.cz)

Co je vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na tři soutěžní otázky.
Poté budete zařazeni do losování o jednu ze tří praktických skládacích zahradních ručních pilek. Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.

Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Tyto údaje budou použity pouze pro účely soutěže a po jejím ukončení a vyhlášení výherců budou smazány. Děkujeme!

Správné odpovědi naleznete na stránkách na www.fiskars.cz.

Soutěžní otázky
Osobní údaje

Ceny, o které soutěžíte

1. cena: Skládací pilka Plus™ SW69

Skládací pilka Fiskars Plus™ SW69 (21 cm) má tři polohy řezu s aretací čepele a umožňuje přistupovat ke každému řezu z toho nejlepšího úhlu. Čepel Power Tooth má trojitě broušené zuby ostré jako břitva pro rychlé a čisté řezy, kterou lze bezpečně zajistit v poloze pro podříznutí, rovné poloze a poloze „pistolového“ úchopu, jakož i ve složené poloze pro bezpečné skladování a přepravu. Ergonomická rukojeť pilky má úchopové body SoftGrip™ pro pohodlný a nesmekavý úchop a snadná výměna čepele zajišťuje, že tato pila bude fungovat po mnoho sezón.

Skládací pilka Plus™ SW69 (21cm)
Skládací pilka Plus™ SW69 (21cm) (Zdroj: fiskars.cz)

2. - 3. cena: Skládací pilka Plus™ SW68

Skládací pilka Fiskars Plus™ SW68 (15 cm) má tři polohy řezu s aretací čepele a umožňuje přistupovat ke každému řezu z toho nejlepšího úhlu. Čepel Power Tooth má trojitě broušené zuby ostré jako břitva pro rychlé a čisté řezy, kterou lze bezpečně zajistit v poloze pro podříznutí, rovné poloze a poloze „pistolového“ úchopu, jakož i ve složené poloze pro bezpečné skladování a přepravu.

Dokonale čistého řezu dosáhnete pomocí 3 jednoduchých kroků. Nejprve prořízněte kůru ze spodní strany větve pomocí pozice na podříznutí. Poté použijte rovnou polohu nebo „pistolový“ úchop pro získání větší páky a odřízněte větev několik centimetrů od počátečního podříznutí. Nakonec odřízněte zbývající část větve mezi kmenem a podříznutím

Skládací pilka Plus™ SW68 (15cm)
Skládací pilka Plus™ SW68 (15cm) (Zdroj: fiskars.cz)

Termíny soutěže

Start: 03. 03. 2023
Uzávěrka: 04. 04. 2023
Slosování výherce: 05. 04. 2023
Zveřejnění výherce: 05. 04. 2023
Odeslání cen: nejpozději do 05. 05. 2023

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci společností Prima DOMA MEDIA, s.r.o., Fiskars a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpovědí na všechny soutěžní otázky.
  • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Po slosování budou ceny výhercům zaslány poštou.
  • Výherci budou vylosováni odbornou porotou společnosti Prima DOMA MEDIA, s.r.o.
  • Výhry odesílá společnost Prima DOMA MEDIA, s.r.o.

O partnerovi soutěže

Fiskars je nejstarší společností ve Finsku – v roce 2014 oslavila 365. výročí svého založení. Naše historie začíná v sedmnáctém století, kdy ve Finsku vznikla řada železáren. Společnost Fiskars byla založena v roce 1649 a dnes se pyšní titulem jednoho z nejstarších podniků v západním světě.

Publikováno: 3. 3. 2023, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima