Vyhrajte skvělou troubu Gorenje OptiBake

Chcete troubu, se kterou půjde všechno nejen skvěle, ale ještě navíc i samo? Pak zbystřete – můžete vyhrát špičkovou novinku z nové generace pečicích trub Gorenje OptiBake, a sice nejlépe vybavený model Gorenje BPSAX6747A08BGWI s wifi! Nabídne obrovský objem 77 l, rozsah s přesností na jeden stupeň až do úctyhodných 300 °C, pečení s párou i horkovzdušné smažení, pečení mražených porcí jídel bez předehřívání trouby a také něco, co mají trouby Gorenje OptiBake jako jediné na trhu – dvou, a dokonce třífázové pečení, a to i se sondou. A spoustu dalšího pro jednodušší život!

Vyhrajte naprostou špičku mezi pečicími troubami (Zdroj: Gorenje spol. s r.o.)

Co je vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na tři soutěžní otázky.
Poté budete zařazeni do losování o pečicí troubu Gorenje OptiBake, a sice model Gorenje BPSAX6747A08BGWI s wifi pro jednoho z vás.

Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.

Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Tyto údaje budou použity pouze pro účely soutěže a po jejím ukončení a vyhlášení výherců budou smazány. Děkujeme!

Správné odpovědi naleznete na stránkách cz.gorenje.com.

Správné odpovědi

Cena, o kterou soutěžíte

1. cena: Pečicí trouba Gorenje BPSAX6747A08BGWI s wifi

Inovovaný patentovaný tvar HomeMade

Novinka (a také ostatní modely trub Gorenje OptiBake) má díky inovativnímu konstrukčnímu řešení mimořádně velký plně využitelný objem 77 l a patentovaný tvar vnitřního prostoru HomeMade po vzoru tradičních klenutých pecí na dřevo.

Tento tvar prošel u nové generace trub inovacemi - je nyní ještě vylepšený, trouby mají novou konstrukci topných těles a nové rozložení ventilačních otvorů. Spolu s cirkulací vzduchu MultiFlow 360 ° zaručuje dokonale rovnoměrné pečení a možnost přípravy více pokrmů najednou bez smíchání vůní a chutí, a to až na pěti úrovních najednou. A to úsporně – naše soutěžní trouba i další trouby OptiBake patří do energetické třídy A+.

Nejlepší pizza – u vás doma

S přesností na jeden stupeň můžete volit teplotu od 30 °C (ideální třeba pro podporu kynutí) až po mimořádných 300 °C, což je teplota, při které si doma připravíte skutečně chutnou a křupavou pizzu, focacciu, tortilly a řadu dalších dobrot, které potřebují pořádně rozpálenou troubu nebo pec s rovnoměrným prouděním vzduchu. Pro tyto dobroty je určený automatický program Pizza. Ta nejlepší pizza ve městě se tak bude podávat zaručeně u vás doma.

Při teplotě 300 °C si doma připravíte skutečně chutnou a křupavou pizzu
Při teplotě 300 °C si doma připravíte skutečně chutnou a křupavou pizzu (Zdroj: Gorenje spol. s r.o.)

Automatika i profesionální pečení v krocích

Trouba má programovací modul s 22 vyzkoušenými automatickými programy i pro začátečníky. Vše, co musíte udělat, je zvolit jen typ jídla a hmotnost, a stisknout start. O zbytek se postará trouba.

Má ale i funkci StepBake pro pečení ve dvou nebo třech krocích pro zkušenější kuchaře. Pečení v krocích se hodí při přípravě pokrmů, které vyžadují v průběhu přípravy změnu teploty. Na začátku nastavíte způsoby ohřevu, teploty a čas pečení ve fázi jedna, dvě a případně i ve fázi tři, a pak už necháte zbytek na troubě. Upečete tak třeba ten nejlepší nadýchaný a křupavý chleba nebo lasagne s dokonale zapečenou kůrčičkou.

Pára i teplotní sonda pro dokonalou chuť

Na pomoc si můžete přizvat i páru v podobě funkce SteamAssist – trouba má zásobník na vodu a generuje páru přesně v okamžicích, kdy je to potřeba. Má i teplotní sondu, která se spolu s programem pro automatické pečení masa postará, aby bylo šťavnaté, a propečené přesně tak jak potřebujete.

Horkovzdušné fritování bez tuku

Trouba otevírá i dveře pro zdravé fritované dobroty, připravené jen s kapkou oleje nebo úplně bez tuku pomocí intenzivního horkovzdušného ohřevu AirFry+. Funguje podobně, jako horkovzdušná fritéza.

Spousta dalších možností

Mezi dalšími vymoženostmi nových trub Gorenje OptiBake včetně naší soutěžní je i pomalé pečení, šetrné rozmrazování, ohřev talířů a mnoho dalších. K pohodě v kuchyni přispívá i tlumené otevírání i dovírání dvířek nebo teleskopické výsuvy na dvou úrovních. Vnitřek trouby je z mimořádně odolného smaltu SilverMatte, který se snadno udržuje v čistotě – naše soutěžní trouba je vybavená nejúčinnějším automatickým čištěním pomocí pyrolýzy.

Intuitivní ovládání

Ovládá se snadno a intuitivně prostřednictvím centrálního ovládacího knoflíku a přehledného displeje. Milovníky nových technologií potěší i integrovaná wifi a možnost ovládat troubu i na dálku přes mobil a aplikaci ConnectLife. Aplikace je přitom i zdrojem tipů a receptů. Navíc do ní jde připojit i další spotřebiče Gorenje s wifi a vytvořit si tak chytrou domácnost, kdy máte přehled o všem, co se doma děje.

Troubu můžete ovládat a kontrolovat prostřednictvím aplikace ve vašem mobilním zařízení
Troubu můžete ovládat a kontrolovat prostřednictvím aplikace ve vašem mobilním zařízení (Zdroj: Gorenje spol. s r.o.)

Termíny soutěže

Start: 14. 3. 2023
Uzávěrka: 16. 4. 2023
Slosování výherce: 17. 4. 2023
Zveřejnění výherce: 17. 4. 2023
Odeslání cen: nejpozději do 17. 5. 2023

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci společnosti Prima DOMA MEDIA, s.r.o., Gorenje spol. s r.o. a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpovědí na všechny soutěžní otázky.
  • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Po slosování bude cena výherci zaslána emailem.
  • Výherci budou vylosováni odbornou porotou společnosti Prima DOMA MEDIA, s.r.o.
  • Výhru odesílá společnost Gorenje spol. s r.o.

O partnerovi soutěže

Jednodušší, příjemnější a méně komplikovaný život s každým výrobkem Gorenje. Tato jasná vize umožnila firmě, která vznikla v roce 1950 jako malá dílna v idylické vesnici Gorenje ve Slovinsku, přerůst během sedmi desetiletí v nadnárodní společnost a renomovanou mezinárodní značku. Dnes je jedním z největších mezinárodních výrobců domácích spotřebičů a kuchyňského nábytku. Výrobky se prodávají ve více než 90 zemích po celém světě.

Zdroj informací: Gorenje spol. s r.o.

Publikováno: 14. 3. 2023, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima