Soutěžte s námi a se společností Solatube o praktické ceny

I tmavou místnost můžete osvětlit, pokud se rozhodnete pořídit si světlovod. Originální světlovody Solatube® byly už před 30 lety označeny za pokrokové a jsou ideálním řešením denního osvětlení všude tam, kde tradiční okna a světlíky nedosáhnou. A právě výhradní dovozce originálních světlovodů Solatube, společnost WT-Windows Tomorrow, je partnerem dnešní soutěže. Odpovězte správně na naše soutěžní otázky a můžete vyhrát jednu z cen.

Vyhrajte praktické pomocníky pro každého kutila (Zdroj: Depositphotos (https://cz.depositphotos.com))

Co je vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na jednu soutěžní otázku.
Poté budete zařazeni do losování o 3 ceny od společnosti WT-Windows Tomorrow.
Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.

Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Tyto údaje budou použity pouze pro účely soutěže a po jejím ukončení a vyhlášení výherců budou smazány. Děkujeme!

Správné odpovědi naleznete na stránkách na www.solatube.cz.

Správné odpovědi

Ceny, o které soutěžíte

1. cena: KETER 22´´ Skříňka na nářadí Smart Cantilever

Skříňka na nářadí s vyjímatelnými boxy různých velikostí. Skříňka má kovové západky a zadní vzpěry, které zaručují stabilitu, je kompatibilní se systémem Smart Rolling Workshop.

Skříňka na nářadí
Skříňka na nářadí (Zdroj: mall.cz)

2. cena: Bosch Sada bitů s ráčnou, 26dílná 2.607.017.322

Sada obsahující barevně odlišené šroubovací bity pro rychlou orientaci v praktickém úložném boxu. 26dílná sada Bosch obsahuje kromě bitů také magnetický univerzální držák, který je uzpůsoben k rychlé výměně nástrojů. Hodí se pro všechny značky elektrického nářadí a ruční šroubováky.

Sada bitů s ráčnou
Sada bitů s ráčnou (Zdroj: mall.cz)

3. cena: Fiskars Nůžky SingleStep zahradní dvoučepelové (P26) (111260) + záruka Fiskars 5 let

Zahradní nůžky SingleStep, dvoučepelové P26 Fiskars 1000567 z kvalitní švédské nerezové oceli mají ergonomicky vytvarovaná držadla vyrobena z extra pevného polyamidu. Vhodné ke střihu čerstvých větví do průměru až 22 mm.

Nůžky zahradní dvoučepelové
Nůžky zahradní dvoučepelové (Zdroj: mall.cz)

Termíny soutěže

Start: 25. 3. 2023
Uzávěrka: 24. 4. 2023
Slosování výherce: 25. 4. 2023
Zveřejnění výherce: 25. 4. 2023
Odeslání cen: nejpozději do 25. 5. 2023

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci společností Prima DOMA MEDIA, s.r.o., WT-Windows Tomorrow a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpovědí na všechny soutěžní otázky.
  • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Po slosování budou ceny výhercům zaslány poštou.
  • Výherci budou vylosováni odbornou porotou společnosti Prima DOMA MEDIA, s.r.o.
  • Výhry odesílá společnost Prima DOMA MEDIA, s.r.o.

O partnerovi soutěže

Firma WT-Windows Tomorrow s.r.o. byla v roce 1997 jmenována výhradním dovozcem originálních světlovodů Solatube® v České Republice. Pro distribuci světlovodů Solatube® v ČR zároveň využívá autorizované partnery, kteří jsou oprávněni pro navrhování a realizaci jejich produktů.
Pokud jde o osvětlení, společnost věří, že přístup k dennímu světlu je lidským právem. Originální světlovody Solatube® datují svou historii do roku 1986, kdy osamělý Australan Steve Sutton vynalezl první prototyp světlovodu.

Na základě Suttonova patentu vzniká v roce 1991 firma Solatube®  Inc. (USA, California), která umožnila rozšíření geniálního produktu do více než 100 zemí světa. Originální světlovody Solatube® byly už před 30 lety označeny za pokrokové a jsou ideálním řešením denního osvětlení všude tam, kde tradiční okna a světlíky nedosáhnou. Navrhování denního světla je díky originálnímu světlovodu Solatube® rozmanitější, protože výrobce není při plánování omezen pouze pláštěm budovy.

Publikováno: 25. 3. 2023, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima