Vyhrajte konopnou vlákninu, která hraje klíčovou roli při udržování zdravé střevní flóry a posilování imunitního systému

Konopná vláknina je funkční potravina, která je nestravitelná, podporuje růst a aktivitu prospěšných bakterií ve střevě a zároveň snižuje aktivitu potenciálně škodlivých bakterií. Tím přispívá k vyvážené střevní flóře, která hraje klíčovou roli ve fungování imunitního systému. Také reguluje pH střev, čímž zvyšuje rozpustnost minerálů, jako je vápník a hořčík.

Vláknina přispívá k zdravému zažívání a imunitě (Zdroj: Depositphotos (https://cz.depositphotos.com))

Konopná vláknina jako přírodní lék

Prebiotickou vlákninu lze využít v několika situacích, např. při zácpě, oslabené imunitě, osteoporóze, obezitě, kardiovaskulárních onemocněních, zánětlivých onemocněních střev a rakovině tlustého střeva. Je metabolizována mikroby v gastrointestinálním traktu za vzniku mastných kyselin s krátkým řetězcem, včetně acetátu, propionátu a butyrátu, které jsou zdraví prospěšné. „Konzumace vlákniny a prebiotik může vést ke zlepšení zdraví a prevenci nebo léčbě onemocnění. Konopná vláknina a prebiotika mají také příznivé účinky na snižování hladiny cholesterolu v krvi, což je rizikový faktor pro rozvoj kardiovaskulárních onemocnění,” říká MUDr. Rodion Schwarz, vedoucí lékař ze SCHWARZ CLINIC,

Prebiotika potřebují lidé i zvířata

Pozitivní účinky prebiotické vlákniny na lidské zdraví jsou stále více uznávány a konopná vláknina je přírodním prostředkem, který může pomoci udržet optimální zdraví podporou zdravého střevního mikrobiomu a zlepšením celkového fungování těla. „Konopná vláknina je bez diskuze prebiotikum, které splňuje vše kritéria. Prebiotika jsou stejně tak důležitá pro zvířata, jako pro lidi. Proto je naše konopná vláknina vhodná i pro vaše čtyřnohé mazlíčky,” doplňuje Jiří Stabla, zakladatel značky Stabla.cz.

Co je vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na jednu soutěžní otázku.
Poté budete zařazeni do losování o STABLA konopnou vlákninu pro tři z vás. 
Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.

Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Tyto údaje budou použity pouze pro účely soutěže a po jejím ukončení a vyhlášení výherců budou smazány. Děkujeme!

Správné odpovědi naleznete na stránkách na www.stabla.cz.

Správné odpovědi

Ceny, o které soutěžíte

1. - 3. cena: STABLA konopná vláknina

Konopná vláknina se stává významným prebiotikem. Její význam v jídelníčku zdravého životního stylu stále roste. STABLA konopná vláknina pochází z přísně kontrolované šarže a je šetrně skladována. Vysoká jakost vlákniny je vždy zaručena dlouholetým know-how, mezi které se řadí spolupráce s nejlepšími farmáři. Pěstováno s láskou. Bez chuti a zápachu, vhodná pro dospělé a děti od 3 let.

Konopná vláknina sypaná
Konopná vláknina sypaná (Zdroj: Aesthetic Medical Solution s. r. o.)
Konopná vláknina v tobolkách
Konopná vláknina v tobolkách (Zdroj: Aesthetic Medical Solution s. r. o.)

Termíny soutěže

Start: 24. 3. 2023
Uzávěrka: 24. 4. 2023
Slosování výherce: 25. 4. 2023
Zveřejnění výherce: 25. 4. 2023
Odeslání cen: nejpozději do 25. 5. 2023

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci společností Prima DOMA MEDIA, s.r.o. a Aesthetic Medical Solution s.r.o. a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpovědí na všechny soutěžní otázky.
  • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Po slosování budou ceny výhercům zaslány poštou.
  • Výherci budou vylosováni odbornou porotou společnosti Prima DOMA MEDIA, s.r.o.
  • Výhry odesílá společnost Prima DOMA MEDIA, s.r.o.

O partnerovi soutěže

Internetový obchod STABLA se zaměřuje na kvalitní CBD oleje a účinnou konopnou kosmetiku. Už více než dekádu v konopném světě zlepšujeme a nacházíme řešení pro zákazníky konopné péče. Jsou mezi námi lékaři a odborníci na rostlinu konopí. Věříme, že vám cenné zkušenosti budou k užitku a na vlastní kůži poznáte, co umí příroda, když k ní přistupujeme s pokorou a porozuměním.

Jiří Stabla se významně zasloužil o rozvoj konopného trhu nejen v České republice. Čerpá ze zkušeností vědeckého prostředí a svými zkušenostmi inovuje světovou scénu zdravého životního stylu. Vyzkoušejte správně vyrobené produkty, které doporučují lékaři a samotní uživatelé konopných produktů.

Publikováno: 24. 3. 2023, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima