Připravili jsme pro vás soutěž, ve které můžete vyhrát zázračnou konopnou mast

V naší soutěži můžete vyhrát konopnou mast vhodnou na kožní problémy, které mohou být pro mnoho lidí velmi frustrující a mohou mít negativní vliv na kvalitu života. Kanabinoidy (zkráceně CB), které jsou přirozeně obsaženy v konopí, se ukázaly jako účinný prostředek pro léčbu dermatologických onemocnění. Mají protizánětlivé vlastnosti, což znamená, že mohou pomoci s problémy, jako jsou ekzémy, akné a lupénka.

Konopnou mast můžete vyhrát, pokud se zúčastníte naší soutěže (Zdroj: Depositphotos (https://cz.depositphotos.com))

Jak se zapojit do soutěže?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na jednu soutěžní otázku.
Poté budete zařazeni do losování o univerzální konopnou mast pro tři z vás.

Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.

Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Tyto údaje budou použity pouze pro účely soutěže a po jejím ukončení a vyhlášení výherců budou smazány. Děkujeme!

Správné odpovědi naleznete na stránkách www.stabla.cz.

Cena, o kterou soutěžíte:

1. - 3. cena: Univerzální konopná mast s účinnými kanabinoidy

Konopná mast má univerzální použití
Konopná mast má univerzální použití (Zdroj: STABLA)

Lékařská vazelína s CBD a CBG oleji (výtažky celých rostlin cannabis sativa). Díky přírodním kanabinoidům (účinné látky v konopí) a vysoce kvalitním přírodním olejům může konopná mast pomáhat při boji s kožními defekty (lupénka, ekzémy, suchá a popraskaná kůže, akné, jizvy).

„V posledních letech přibývá preklinických a klinických studií zkoumajících použití CB k léčbě dermatologických stavů. Dostupnost a popularita produktů péče o pleť s obsahem CB stále roste spolu s počtem klinických studií o použití CB v dermatologii,” vysvětluje MUDr. Rodion Schwarz.

Velký význam mají kanabinoidy v léčbě kožních problémů i z toho důvodu, že nezpůsobují vedlejší účinky, které jsou běžné u tradičních léků na kožní problémy. Například kortikosteroidy, které jsou běžně používány pro léčbu ekzémů, mohou způsobit řadu vedlejších účinků jako křehkost a ztenčování kůže nebo zvýšený krevní tlak.

Termíny soutěže:

Start: 5. 5. 2023
Uzávěrka: 30. 5. 2023
Slosování výherce: 31. 5. 2023
Zveřejnění výherce: 31. 5. 2023
Odeslání cen: nejpozději do 30. 6. 2023

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci společností Prima DOMA MEDIA, s.r.o., Aesthetic Medical Solution s.r.o., STABLA a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpovědí na všechny soutěžní otázky.
  • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Po slosování budou ceny výhercům zaslány poštou.
  • Výherci budou vylosováni odbornou porotou společnosti Prima DOMA MEDIA, s.r.o.
  • Výhry odesílá společnost Prima DOMA MEDIA, s.r.o.

O společnosti:

V roce 2014 Jiří Stabla v Londýně se svou univerzální konopnou mastí vyhrál druhé místo v kategorii nejlepší přírodní novinka světa. To mu změnilo život. Ten kluk, který roky „tunil” konopnou mast a věřil, že příroda nakonec zvítězí, na Nature and Organic skončil na druhém místě. Bylo co slavit. Nikomu z České republiky se to nepovedlo. Jeho univerzální konopná mast s účinnými kanabinoidy mu přichystala dárek v podobě věhlasu. Stal se archetypem konopného nástupu.

Zdroj informací: Aesthetic Medical Solution s.r.o. / STABLA

Publikováno: 5. 5. 2023, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima