Kniha kouzelná třída - Děti z kouzelné třídy se potkají se strašidly

Nakladatelství BAMBOOK, součást Nakladatelského domu GRADA, přichází s pokračováním oblíbené dětské série o žácích z kouzelné třídy. Pohádkové čtení pro začínající čtenáře pochází z pera české autorky Zuzany Pospíšilové a ilustrátora Drahomíra Trsťana. Odhoďte strach stranou a užijte si spolu s dětmi a s kouzelnou vílou napínavý výlet do světa strašidel

Kouzelná třída mezi strašidly (Zdroj: BAMBOOK / Grada Publishing a.s.)

Kouzelná třída mezi strašidly

Žáci kouzelné třídy se ve škole ani chvilku nenudí. Jak by také mohli, když je neučí obyčejná paní učitelka, ale hodná víla. Ta umí čarovat a plnit i ta nejtajnější přání.

Když jednoho dne provedou její žáci pořádnou lumpárnu, vnuknou jí nápad na další úžasné dobrodružství. Čeká je setkání s vládcem pekel, od vodníka dostanou lekci plavání a podívají se, jak to vypadá v hejkalově lekárně. Která další strašidla kouzelnou třídu ještě postraší?

Nemusíte se bát, že byste se při čtení báli. S kouzelnou vílou totiž můžete strach odhodit stranou a užít si napínavý výlet do světa strašidel!

88 stran, formát 165 × 215, pevná vazba, 249 Kč, odkaz: Kouzelná třída mezi strašidly

Děti čeká setkání třeba s vládcem pekel
Děti čeká setkání třeba s vládcem pekel (Zdroj: Depositphotos (https://cz.depositphotos.com))

O autorce:

Zuzana Pospíšilová je oblíbená autorka věnující se téměř výhradně původní tvorbě pro děti. S jejími texty se dětští čtenáři mohou setkávat od roku 2004, kdy jí vyšly první pohádkové příběhy v časopise Sluníčko.

V roce 2005 začala publikovat knižně a dodnes je jednou z nejaktivnějších autorek píšících pro děti. Jen v Nakladatelském domě GRADA vydala téměř 120 titulů, z nichž nejúspěšnější jsou série Kouzelná třída a edice dětských detektivek DeTeKTiVoVé. Některé pohádkové příběhy se dočkaly rozhlasového zpracování a její texty se objevují i v čítankách a učebnicích českého jazyka.

Poptávejte i předchozí díly ze série

Díly ze série Kouzelná třída pro prvňáčky:

Díly ze série Kouzelná třída pro starší čtenáře:

Zdroj informací: BAMBOOK / Grada Publishing a.s.

Publikováno: 23. 5. 2023, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima