Zapojte se do soutěže a vyhrajte zvýšený záhon

Vyvýšené záhony využijete k pěstování bylinek, květin, zeleniny i ovoce, a to bez použití anorganických hnojiv. Díky své výšce vám umožní lepší přístup a navíc uleví i vašim zádům. Zvýšené záhony vyrobené ze dřeva navíc perfektně zapadnou do každé zahrady a nenásilně doplní její přirozený ráz.

Zúčastněte se soutěže o vyvýšený záhon (Zdroj: Lesoservis s.r.o.)

Co je vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na 3 soutěžní otázky.

Poté budete zařazeni do losování o jeden zvýšený záhon v rozměrech 190×120×40 cm. Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.

Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Tyto údaje budou použity pouze pro účely soutěže a po jejím ukončení a vyhlášení výherců budou smazány. Děkujeme!

Správné odpovědi naleznete na stránkách www.lesoservis.cz.

Správné odpovědi

Cena, o kterou soutěžíte

1. cena: Dřevěný zvýšený záhon

Zvýšené záhony umožňují pěstování téměř všech druhů rostlin. Díky několika vrstvám větví, listí, trávy a kompostu vytváří optimální podmínky pro růst zeleniny, ovoce, bylinek i okrasných květin. Vyvýšený záhon funguje na principu postupného rozkládání organické hmoty, která uvolňuje teplo a vytváří příjemnější mikroklima než jak je tomu v případě klasického záhonu. Rostliny i bez hnojení a další péče mnohem rychleji rostou. Zelenina se vám navíc odmění dřívější a bohatší úrodou.

Záhon je praktický omocník
Záhon je praktický omocník (Zdroj: Lesoservis s.r.o.)

Termíny soutěže

Start: 22. 5. 2023
Uzávěrka: 15. 6. 2023
Slosování výherce: 16. 6. 2023
Zveřejnění výherce: 16. 6. 2023
Odeslání cen: nejpozději do 16. 7. 2023

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci společnost Prima DOMA MEDIA, s.r.o. a Lesoservis s.r.o. a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpovědí na všechny soutěžní otázky.
  • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Po slosování budou ceny výhercům zaslány přepravní společností.
  • Výherci budou vylosováni odbornou porotou společnosti Prima DOMA MEDIA, s.r.o.
  • Výhru odesílá společnost Lesoservis s.r.o.

O partnerovi soutěže

Lesoservis se jako dřevozpracující podnik sídlící uprostřed krásných lesů Českomoravské vrchoviny specializuje na průmyslovou výrobu frézovaných kulatin z jehličnatého dřeva. Výrobky ze smrku a borovice jsou ošetřené vysoce kvalitní vakuotlakovou impregnací, která zabraňuje tvorbě výsušných prasklin a zajišťuje dlouhou životnost. Zakoupit si u nich můžete nejen frézovanou kulatinu a půlkulatinu, ale také dřevěný plot, ohradu, zábradlí, vyvazovací a farmářské kůly, kompostér, zvýšené záhony nebo záhonové obruby. Podívejte se na video.

Zdroj informací: Lesoservis s.r.o.

Publikováno: 22. 5. 2023, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima