Vyhrajte jeden ze tří strojů značky Scheppach

Stroje a nářadí jsou v domácí dílně, ale i na zahradě potřeba neustále. Proto se zapojte do naší soutěže, kde můžete vyhrát moderní kartáčovou brusku, výkonný olejový kompresor, nebo akušroubovák značky Scheppach. Ulehčete si každodenní práci.

Soutěž o skvělé ceny pro každého kutila (Zdroj: Depositphotos (https://cz.depositphotos.com))

Jak se zapojit do soutěže?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na tři soutěžní otázky.
Poté budete zařazeni do losování o stroje do dílny i na zahradu značky Scheppach od společnosti GARLAND.

Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.

Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Tyto údaje budou použity pouze pro účely soutěže a po jejím ukončení a vyhlášení výherců budou smazány. Děkujeme!

Správné odpovědi naleznete na stránkách www.garland.cz.

Správné odpovědi

Ceny, o které soutěžíte:

1. cena: Kartáčová / renovační bruska SCHEPPACH MRS 1300

Scheppach MRS 1300 je úžasný multifunkční stroj, který by neměl chybět v žádné dílně. Chcete, aby váš dřevěný zahradní nábytek vypadal jako nový? Potřebujete dokonale vyčistit rošt u vašeho grilu? Potřebujete zbrousit starý nátěr, vyleštit nerezovou desku nebo vyčistit spáry v dlažbě? Nic z toho není s touto bruskou problém. A dokáže i daleko více. Díky systému různých kartáčů není problém cokoliv vyčistit, odmastit, vyleštit, zesvětlit, satinovat, vykartáčovat, zbrousit, zbavit rzi apod. Tento stroj nabízí mnoho možností, jak ze starého udělat opět nové.

Bruska SCHEPPACH MRS 1300
Bruska SCHEPPACH MRS 1300 (Zdroj: garland.cz)

Můžete pracovat se širokou škálou materiálů – dřevo, kov, kámen, dlažba, plasty, lakované povrchy, beton, nerez. Aby byl výsledek dokonalý a práce se strojem pohodlná, je bruska vybavena dvěma madly, velkým bezpečnostním spínačem, ochranným krytem, integrovanou koncovkou pro napojení odsavače, funkcí měkkého rozběhu a možností nastavit otáčky v rozmezí od 900 do 3200 ot./min. O dostatečnou sílu se stará motor o výkonu 1300 W. Součástí balení je mosazný drátěný kartáč, který je vhodný na práci se dřevem, kovem nebo kamenem. Dalších 9 druhů kartáčů určených na jiné povrchy nebo pro jiný typ úkolů lze k brusce dokoupit.

2. cena: Olejový kompresor 8 BAR se vzdušníkem 24 l SCHEPPACH HC 24-8

Kompresor Scheppach HC 24-8 je spolehlivý stroj, který se hodí na všechny běžné práce spojené s huštěním nebo ofukováním. Kompresor pohání moderní úsporný motor o výkonu 750 W, který zajistí rychlé natlakování vzdušníku o objemu 24 l. Vzdušník slouží jako zásobárna stlačeného vzduchu a motor se tak automaticky zapíná jen v případě, že tlak vzduchu klesne pod požadovanou úroveň.

Olejový kompresor 8 BAR se vzdušníkem 24 l SCHEPPACH HC 24-8
Olejový kompresor 8 BAR se vzdušníkem 24 l SCHEPPACH HC 24-8 (Zdroj: garland.cz)

Pumpa stroje je mazána olejem, což zajišťuje dlouhou životnost celého kompresoru i při častějším používání. Kontrola stavu oleje je velmi jednoduchá a provádí se zběžným pohledem pomocí optického ukazatele umístěným na stroji. Kompresor je vybaven manometrem vzdušníku, tlakovým spínačem a odkalovacím ventilem. Výstup na vzduch je opatřen rychlospojkou. Přídavné madlo a kolečka umožní snadnou manipulaci se strojem, antivibrační podstavec zase zajistí klidný chod stroje.

3. cena: AKU 20V dvourychlostní vrtací šroubovák s příklepem + 2× baterie 2 Ah + nabíječka + kufr

Scheppach CID40-20Li je robustní a skvěle vybavený stroj vhodný i pro těžké vrtací a šroubovací práce v dílně nebo domácnosti. Má dvě rychlosti, elektronicky nastavitelnou rychlost otáček a silný příklep. Pracovní plocha je osvětlená jasným LED osvětlením. Rukojeť má protiskluzové zóny. Na tělo stroje je možno přidělat ocelový klip na opasek. Výměna nástrojů je rychlá díky modernímu kovovému rychloupínacímu sklíčidlu.

AKU 20V dvourychlostní vrtací šroubovák s příklepem
AKU 20V dvourychlostní vrtací šroubovák s příklepem (Zdroj: garland.cz)

Utahovací moment se dá nastavit v mnoha stupních, podle druhu materiálu, se kterým pracujete. Samozřejmostí je možnost přepnutí na pravý a levý směr otáčení. O pohon se stará silný akumulátor 20 V. Ten lze s rychlonabíječkou nabít za pouhých 30 min. Indikace stavu jeho nabití je integrovaná přímo na baterii. Stroj lze používat s bateriemi Scheppach 1,5/2/4 Ah.

Termíny soutěže:

Start: 2. 6. 2023
Uzávěrka: 2. 7. 2023
Slosování výherce: 3. 7. 2023
Zveřejnění výherce: 3. 7. 2023
Odeslání cen: nejpozději do 3.8. 2023

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci společností Prima DOMA MEDIA, s.r.o., GARLAND distributor s.r.o. a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpovědí na všechny soutěžní otázky.
  • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Po slosování budou ceny výhercům zaslány poštou.
  • Výherci budou vylosováni odbornou porotou společnosti Prima DOMA MEDIA, s.r.o.
  • Výhry odesílá společnost Prima DOMA MEDIA, s.r.o.

O společnosti:

Společnost GARLAND distributor, s.r.o. byla založena v roce 1993, kdy získala výhradní zastoupení jednoho z největších výrobců zahradní techniky na světě, společnosti MTD. Prudký rozvoj a růst společnosti zapříčinil, že se brzy dostala do hledáčku i dalších světových a evropských producentů. Postupem času tak získala zastoupení společností, jako jsou Scheppach, Riwall, Palram, MWH, Activa, Michelin, Elpumps, RYOBI, DWT, GTM Professional, Silky takže dnes vám může prostřednictvím nejširší prodejní sítě v ČR nabídnout takřka kompletní sortiment zahradní techniky a elektrického nářadí.

Společnost Garland k dnešnímu dni čítá více než 40 zaměstnanců a sídlí ve vlastních nových moderních prostorách, kde se na ploše 5 000 m² nachází veškeré její zázemí. Naleznete zde zkušební plochu na zahradní stroje, kancelářské prostory a servis o rozloze 1000 m², skladové prostory o ploše téměř 4000 m², které pojmou více než 5 000 palet zboží, více než 500 m² skladu náhradních dílů, v kterém máme vždy připraveno 13 000 různých položek náhradních dílů (a dalších cca 200 000 tisíc ve skladech u našich dodavatelů).

Zdroj informací: GARLAND distributor s.r.o.

Publikováno: 2. 6. 2023, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima