Vášnivé vzplanutí z vinohradu

Novinka protkaná sluncem, dobrým vínem a letní romantikou, která vás pohltí. Rty s příchutí vína, new adult romantika z prostředí moravských vinic, pochází z pera českého spisovatele Aleše Novotného, autora bestselleru Já, Smrt, který nám tímto titulem dokazuje, že láska může být opojná jako první doušek vína. Nakladatelství COSMOPOLIS, součást Nakladatelského domu GRADA.

Rty s příchutí vína, adult romance z moravských vinic (Zdroj: Nakladatelství Grada)

Rty s příchutí vína

Elena zažívá krušné časy. Nedávno se rozešla se svým žárlivým přítelem. V jednom kuse se dohaduje se svým tátou, protože nedokáže skousnout jeho sexistické manýry, které začíná přebírat i její mladší bratr Lukáš. Navíc začaly letní prázdniny a máma jí domluvila tu nejhorší možnou brigádu. Elu tak teď místo pohodičky v klimatizované kanceláři čeká úmorná dřina na rozpálené vinici.

Všechno má ale svoji světlou stránku – ta se v tomto případě zhmotnila v osobě Nikolase, Elenina sexy parťáka z vinohradu. Mezi mlčenlivým dlouhánem a svéráznou dívkou brzy přeskočí jiskra. Jenže i pan Dokonalý má svá tajemství, a pokud se má jejich vztah změnit v něco víc než jen letní milenecké vzplanutí plné vášně, budou muset překonat nejednu překážku.

Překrásná ilustrace obálky pochází z pera ilustrátorky Petry Trčkové.

192 stran, formát 145×205, měkká vazba s klopami, 299 Kč, odkaz: Rty s příchutí vína

Ukázka z díla:

O víkendu, který se Nikolasův táta opět rozhodl trávit v objetí samoty na jejich chatě v lesích, jsem k Nikovi zašla, jestli se mnou nechce absolvovat jednu z našich pravidelných, nočních procházek obcí, ale zrovna dokončil poslední sérii cviků bicepsů a chystal se do vany.
„A nechceš se připojit?“ zeptal se, když mě vpustil dovnitř, a vyzývavě pozvedl obočí. Ještě pořád zrychleně oddechoval a čelo se mu lesklo potem.
„Já už se koupala.“
„Kromě koupání můžeme dělat i jiný věci.“ Prohlížel si mě jako exponát ve vitríně. „Co myslíš?“
Kousla jsem se do spodního rtu a ucítila, jak se mě zmocňuje záchvěv vzrušení.
„Jsem zvědavá, s čím přijdeš.“

Začtěte se do příběhu prázdninové letní lásky
Začtěte se do příběhu prázdninové letní lásky (Zdroj: COSMOPOLIS / Grada Publishing, a.s.)

O autorovi:

ALEŠ NOVOTNÝ se narodil 13. 1. 1990 ve Valticích. Vystudoval Střední školu pro knihkupce a nakladatelské pracovníky v Brně a později i obor geologie na MU. Psaní se věnuje od svých třinácti let. Na literární scéně debutoval prvním českým young adult thrillerem Pamatuj na smrt. Celkem má na svém kontě 7 románů pro mládež i dospělé čtenáře a svými povídkami přispěl též do knižní antologie Nejkrásnější dárek a e‑zinu Sententias.
V nakladatelství Cosmopolis vydal v roce 2021 psychologické drama s prvky krimi Šepot v bouři, svou první knihu pro dospělé čtenáře, a o rok později pak mrazivý YA krimi thriller Já, Smrt.

Zdroj informací: COSMOPOLIS, Grada Publishing, a.s.

Publikováno: 17. 8. 2023, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima