Vyhrajte jeden ze tří dárkových balíčků od předního dodavatele izolací URSA

Připravili jsme pro vás soutěž, ve které mohou tři z vás vyhrát dárkový balíček obsahující lahev na pití, stylovou kšiltovku a sportovní ručník. Jsou to perfektní doplňky pro váš aktivní životní styl, ať už se vydáváte na dobrodružství do přírody, nebo jen relaxujete na pláži. Máte tedy šanci získat tyto úžasné předměty od společnosti URSA a udělat si tak svůj čas mimo domov ještě příjemnější. Držíme vám palce!

Výhry do soutěže věnovala společnost URSA (Zdroj: URSA CZ s.r.o.)

Zateplení jednotlivých částí domu řeší v poslední době i díky dotační podpoře víc a víc lidí. Někteří ale opomíjejí zateplení podlahy půdy, kudy uniká obrovské množství tepla. Pokud chcete snížit výdaje za vytápění svého domu, a nyní ani v budoucnu neplánujete na půdě bydlet, či ji jakkoliv obývat, je nejvyšší čas se do zateplení podlahy půdy pustit. Vhodným materiálem je foukaná minerální izolace URSA Pure Floc. Lze ji použít k izolaci téměř všech prostor v nových i starých budovách.

„Foukanou minerální izolací URSA Pure Floc lze zateplit nevyužité stropy podkroví nebo střechy s krovy, ale také uzavřené dutiny, jako jsou trámové stropy a šikmé střešní konstrukce. Nicméně k použití této minerální izolace je zapotřebí speciální foukací stroj, a proto doporučuji nechat si zateplit půdu minerální foukanou izolací URSA Pure Floc firmou, která se na foukání specializuje,“ radí Ing. arch. Tereza Vojancová ze společnosti URSA. URSA Pure Floc navíc neobsahuje umělé přísady, pojiva ani formaldehyd a její aplikace je rychlá a bez jakýchkoli omezení v interiéru.

Co je vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na 1 soutěžní otázku.
Poté budete zařazeni do losování o dárkový balíček od společnosti URSA pro tři z vás. Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.

Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Tyto údaje budou použity pouze pro účely soutěže a po jejím ukončení a vyhlášení výherců budou smazány. Děkujeme!

Správné odpovědi naleznete na www.ursa.cz

Ceny, o které soutěžíte

1. – 3. cena: dárkový balíček od předního dodavatele izolací URSA

Balíček obsahuje:

 • tréninkovou lahev (1 l)
 • rychleschnoucí ručník
 • kšiltovku URSA
Vyhrajte jeden ze tří dárkových balíčků
Vyhrajte jeden ze tří dárkových balíčků (Zdroj: URSA CZ s.r.o.)

Nápovědu k soutěžní otázce najdete na www.ursa.cz.

Termíny soutěže

Start: 30. 8. 2023
Uzávěrka: 27. 9. 2023
Slosování výherce: 28. 9. 2023
Zveřejnění výherce: 28. 9. 2023
Odeslání cen: nejpozději do 28. 10. 2023

Podmínky soutěže

 • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
 • Pracovníci a spolupracovníci společností Prima DOMA MEDIA, s.r.o., společnosti URSA CZ s.r.o. a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
 • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpovědí na všechny soutěžní otázky.
 • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
 • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
 • Po slosování budou ceny výhercům zaslány emailem.
 • Výherci budou vylosováni odbornou porotou společnosti Prima DOMA MEDIA, s.r.o.
 • Výhry odesílá společnost Prima DOMA MEDIA, s.r.o.

O společnosti:

Společnost URSA CZ s.r.o. úspěšně působí na českém stavebním trhu již téměř 30 let a patří k předním dodavatelům tepelných, akustických a protipožárních izolací. Produkty URSA umožňují širokou škálu konstrukčních řešení v pozemním stavitelství, čímž URSA naplňuje strategii být v čele udržitelného rozvoje a ochrany životního prostředí prostřednictvím snižování energetické náročnosti budov. Společnost URSA je členem respektovaných zájmových sdružení, např. Asociace výrobců minerálních izolací a Asociace dodavatelů montovaných staveb, které se mj. soustředí na kvalitu a osvětu v oblasti zateplování budov.

Zdroj  informací: URSA CZ s.r.o.

Publikováno: 30. 8. 2023, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima