Soutěž o 3 balíčky Sodastream Ice Tea

Osvěžující chuť ledového ovocného čaje, zvýrazněná čerstvě připravenými domácími bublinkami? To je limitovaná edice SodaStream Ice Tea! Litry perlivého ledového čaje s chutí zralých broskví nebo chladivého citronu budete mít na dosah i ze zahradního lehátka. Bez strastiplných cest na nákupy balených nápojů. Bez rizika, že uprostřed rozpáleného letního dne najdete doma namísto oblíbeného pití jen hromadu zmačkaného plastu z jednorázových lahví.

Zúčastněte se soutěže s cenami od Soda Streamu (Zdroj: Sodastream)

Co je vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na jednu soutěžní otázku.
Poté budete zařazeni do losování o příchutě a lahve Sodastream Ice Tea.
Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.

Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Tyto údaje budou použity pouze pro účely soutěže a po jejím ukončení a vyhlášení výherců budou smazány. Děkujeme!

Správné odpovědi naleznete na stránkách na www.sodastream.cz.

Správné odpovědi

Ceny, o které soutěžíte

1. – 3. cena: Balíček, který obsahuje příchuť ledový čaj broskev a citron (149 Kč/ks) a sadu lahví Sodastream  JET z limitované edice Ice Tea (329 Kč)

Sada Lahví SodaStream Ice Tea: Jedna nikdy nestačí

Kvalitních plastových lahví pro opakované použití nikdy není dost, a tak si svoje zásoby doplňte i novinkami z limitované edice SodaStream Ice Tea. V praktickém dvojbalení najdete set tlaku odolných lahví bez obsahu BPA a s atraktivním obtiskem barevných čajových lístků. Litrové lahve můžete používat na sycení vody ve výrobníku SodaStream i na cestách mimo domov.

Zdravé lahve
Zdravé lahve (Zdroj: Sodastream )

Příchutě SodaStream Ice Tea: Ledový čaj s bublinkami

Není žádným tajemstvím, že bublinky zvýrazní chuť každého nápoje. Pokud tedy milujete ledový čaj, toto léto určitě vyzkoušejte jeho sycenou verzi. Orosený pohár perlivého ledového čaje z limitované edice SodaStream Ice Tea si vás získá výraznou chutí ovoce a jiskřivou koncovkou, o kterou se postarají čerstvě připravené bublinky. V nabídce najdete hned dvě příchutě – broskev a citrón – a pokud nevíte, kterou si vybrat, zkuste rovnou obě!

Příchutě Ice Tea pro každého
Příchutě Ice Tea pro každého (Zdroj: Sodastream )

Termíny soutěže

Start: 4. 9. 2023
Uzávěrka: 3. 10. 2023
Slosování výherce: 4. 10. 2023
Zveřejnění výherce: 4. 10. 2023
Odeslání cen: nejpozději do 4. 11. 2023

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci společností Prima Doma Media, SodaStream a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpovědí na všechny soutěžní otázky.
  • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Po slosování budou ceny výhercům zaslány poštou.
  • Výherci budou vylosováni odbornou porotou společnosti Prima Doma Media .
  • Výhry odesílá společnost SodaStream.

O partnerovi soutěže

SodaStream je specialistou na perlivou vodu nachystanou v pohodlí domova bez nošení lahví a jedničkou mezi perlivými vodami co do počtu vypitých litrů.

Firma se od svého počátku, datovaného do roku 1903, soustředí na ucelenou nabídku výrobníků domácí perlivé vody a souvisejícího příslušenství. Jejím cílem je nabídnout příjemný způsob přípravy vlastní perlivé vody v pohodlí domova místo nošení protivných plastových lahví a následného vynášení hromad plastového odpadu. Počtem stisknutí výrobníku si zákazník sám volí výslednou perlivost vody a přidáním čerstvého ovoce má možnost vytvořit lákavé pití bez zbytečných cukrů či sladidel pro sebe i svou rodinu. Kromě svého pohodlí navíc používáním každého výrobníku domácí perlivé vody SodaStream domácnosti ochrání přírodu v průběhu tří let přibližně před 2 500 prázdnými PET lahvemi od nápojů. 

Pro další informace a novinky navštivte adresu www.sodastream.cz

Publikováno: 4. 9. 2023, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima