Erotická fantasy série pokračuje druhým dílem

Nakladatelství COSMOPOLIS, součást Nakladatelského domu GRADA, vydává pokračování napínavé new adult erotické fantasy série. Osudové pouto, druhý díl série Vlci zvěrokruhu, nabízí ještě více napětí a pikantní chtíčem zmítanou vlčí romanci, která vás pohltí.

Erotická fantasy pro single i páry (Zdroj: Depositphotos (https://cz.depositphotos.com))

Osudové pouto

Vlci zvěrokruhu

Ayla, vyvrženec smečky Raka, našla své místo ve třinácté smečce Hadonoše. Když je její nová rodina napadena smečkou Lvů, Ayla za ni statečně bojuje. Nakonec ji Lvi unesou. Alfa vůdce Jordan, její Slunečními čarodějkami vyvolený partner, s ní má totiž velké plány. Odolá Ayla partnerskému poutu? Dokáže se znovu vrátit ke své smečce a především ke Kadenovi, který je pro ni tím jediným a pravým? A jak se postaví k dalším odhalením o své rodině a Slunečních čarodějkách?

„Kaden mě naučil bojovat a Stella mě naučila být vlkem. A během toho všeho jsem si také osvojila, jak používat svůj dar od Měsíční bohyně. Chtěla jsem se dostat pryč a vrátit se ke své pravé smečce, tak či onak. Jen jsem musela počkat, až nastane správná chvíle.“

304 stran, formát 145×205, měkká vazba s klopami, 449 Kč, odkaz: Osudové pouto

Osudové pouto, erotické fantasy čtení
Osudové pouto, erotické fantasy čtení (Zdroj: COSMOPOLIS / Grada Publishing a.s.)

Třinácté znamení

Vlci zvěrokruhu

První díl romantické fantasy série Vlci zvěrokruhu.
Ayla se cítí jako vyděděnec, nikdy nebyla uznána jako právoplatný člen smečky znamení Raka. Naděje vkládá do Konvergence – shromáždění všech smeček, kde získá nejen schopnost přeměňovat se ve vlka, ale bude jí také přidělen osudový partner vyvolený Slunečními čarodějkami. Naplní se konečně její sen o lepším životě?

320 stran, formát 145×205, měkká vazba s klopami, 449 Kč, odkaz: Třinácté znamení

O autorce:

Elizabeth Briggs je NY Times bestsellerovou autorkou paranormálních a fantazijních romancí s odvážnými hrdinkami a neohroženými hrdiny. Zároveň je jednou z pěti nejprodávanějších autorek fantasy romancí na Amazonu. Její knihy nepostrádají nečekané zvraty, erotické scény a samozřejmě happy end.

Zdroj informací: COSMOPOLIS, Grada Publishing a.s.

Publikováno: 9. 9. 2023, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima