Multivitaminové infuze: klíč k energii a vitalitě v moderním světě

Zúčastněte se naší soutěže, ve které mohou dva z vás vyhrát multivitaminovou infuzi. Protože v dnešní době plné spěchu může být obtížné uhlídat si pravidelnou stravu bohatou na všechny potřebné živiny a vitaminy a s vlivem dalších faktorů, jako jsou nedostatek spánku, stres, nebo dlouhodobý pocit vyčerpání, může dojít k celkovému oslabení imunitního systému.

Zúčastněte se naší soutěže o multivitaminovou infuzi (Zdroj: Adobe Stock)

V rámci projektu Infuze Pomáhá, s vizí postupného rozšíření i do vašeho okolí v podobě franšízingu, sestavují špičkoví odborníci na míru multivitaminové infuze, které nejen doplní vašemu tělu nezbytné živiny, ale navíc vám pomůžou získat zpátky vitalitu a sílu.

Jak se zapojit do soutěže?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na jednu soutěžní otázku.
Poté budete zařazeni do losování o multivitaminovou infuzi pro dva z vás.

Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.

Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Tyto údaje budou použity pouze pro účely soutěže a po jejím ukončení a vyhlášení výherců budou smazány. Děkujeme!

Správné odpovědi naleznete na stránkách www.schwarzclinic.cz.

Soutěžní otázky
Osobní údaje

Cena, o kterou soutěžíte:

1. – 2. cena: Multivitaminová infuze

Jaká je podstata multivitaminových infuzí

Multivitaminové infuze jsou bezpečným a ověřeným způsobem, jak tělu dodat správnou dávku vitamínů, minerálů, aminokyselin a dalších důležitých látek. Díky intravenóznímu způsobu podání tělo urychleně vstřebává podávané živiny a vrací se zpátky do kondice. „Oproti tradičním způsobům příjmu živin, jako jsou potraviny nebo doplňky stravy, multivitaminové infuze umožňují větší a přesnější dávkování a zajišťují 100% vstřebání vitamínů a minerálů. Tyto infuze jsou zpravidla prováděny pod dohledem lékaře nebo odborníka na výživu,” vysvětluje MUDr. Rodion Schwarz vedoucí lékař ze SCHWARZ CLINIC.

Multivitaminová infuze vás nakopne
Multivitaminová infuze vás nakopne (Zdroj: Adobe Stock)

Každý potřebuje doplnit jiné živiny

Multivitamínové infuze mohou být přizpůsobeny vašim individuálním potřebám a cílům. „Jednou ze zajímavých možností je právě možnost si namíchat vlastní infuzi. Můžete si vybrat z různých vitamínů, minerálů, stopových prvků a aminokyselin, jako je například carnitin, taurin, acetyl-cystein a glutamin. Tímto způsobem si můžete přizpůsobit infuzi podle svých individuálních potřeb,” doplňuje MUDr. Rodion Schwarz z SCHWARZ CLINIC. Antioxidanty obsažené v infuzích chrání tělo před vlivem oxidačního stresu, který může zapříčinit chronická onemocnění nebo předčasné stárnutí.

Termíny soutěže:

Start: 5. 9. 2023
Uzávěrka: 4. 10. 2023
Slosování výherce: 5. 10. 2023
Zveřejnění výherce: 5. 10. 2023
Odeslání cen: nejpozději do 5. 11. 2023

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci společností Prima DOMA MEDIA, s.r.o., SCHWARZ CLINIC a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpovědí na všechny soutěžní otázky.
  • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Po slosování budou ceny výhercům zaslány poštou.
  • Výherci budou vylosováni odbornou porotou společnosti Prima DOMA MEDIA, s.r.o.
  • Výhry odesílá společnost SCHWARZ CLINIC.

O společnosti:

SCHWARZ CLINIC představuje místo, kde se díky kombinaci západní a východní medicíny, infuzní terapie či léčby pomoci konopných produktů, vyvinul unikátní systém léčby s přihlédnutím k individuálním potřebám a zdravotnímu stavu každého klienta zvlášť. Tým se skládá z všeobecných praktických lékařů, zkušených terapeutů tradiční čínské medicíny, masérky, zkušené duly a dalších odborníků zabývajících se nutričním poradenstvím, mentálním koučinkem, rodinnými konstelacemi či lektorky jógy a čchi kung. Velkou oblibu si také získal unikátní systém infuzní terapie, kde se kombinují vitamíny, minerály, aminokyseliny a další léčivé látky. Kromě praktického lékařství jsou veškeré služby dostupné i pro neregistrované pacienty. Není nutné tedy změnit svého praktického lékaře. Stačí zavolat či objednat přes naši virtuální sestru Emmy.

Zdroj informací: SCHWARZ CLINIC

Publikováno: 5. 9. 2023, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima