Česká čokoláda zase uchvátila svět

Čokoládovna Steiner&Kovarik z Prahy získala významné mezinárodní ocenění GREAT TASTE. Ve Velké Británii ocenili hned 3 jejich produkty. Zabodovaly unikátní Sakura Almonds (mandle v čokoládě s třešňovým aroma), dále skvělá kávová zrna v mléčné čokoládě a kakau, a dojem udělal i jejich lahodný nugát. 

Mandle v čokoládě jsou stálicí (Zdroj: Depositphotos (https://cz.depositphotos.com))

GREAT TASTE  je světoznámé ocenění pro nejlepší a nejkvalitnější produkty, svým významem srovnatelné například se slavným Michelinem v restauratérství. Steiner&Kovarik toto ocenění získává opakovaně již od roku 2015, protože se jim daří udržovat špičkovou kvalitu a unikátní chuť. 

Oblíbený nugát
Oblíbený nugát (Zdroj: Steiner & Kovařík / Pražská čokoláda s.r.o.)

Firma  je známá svou kreativitou a krásnými obaly. Jejich čokoláda tak není jen ztělesnění štěstí pro milovníky této malé neřesti, ale i estetický zážitek! Ocenění své práce si velmi váží a spolumajitel Petr Kovařík nám k tomu řekl: „Za GREAT TASTE jsem rád, protože je to ocenění naší dlouhodobé práce a je vidět, že kvalitní produkty jsou tou správnou cestou, kudy naše značka chce jít. Díky tomuto ocenění se nám otevírají další možnosti růstu. Zkrátka, jak říká náš slogan – kvalita je jen jedna”. 

Káva v čokoládě pro všechny milovníky kávy
Káva v čokoládě pro všechny milovníky kávy (Zdroj: Steiner & Kovařík / Pražská čokoláda s.r.o.)

Mandle v čokoládě s přírodním třešňovým aroma jsou něžnou, romantickou novinkou. Jedinečná kombinace bílé mléčné a rubínové čokolády s přírodním třešňovým aromatem vás zavede do okouzlujícího světa třešňových květů.

Mandle v čokoládě s třešňovým aroma
Mandle v čokoládě s třešňovým aroma (Zdroj: Steiner & Kovařík / Pražská čokoláda s.r.o.)

Káva v mléčné čokoládě s kakaem jsou skvělé „bonbony“. Znamenitá výrazná chuť pražených kávových zrnek Brazilské odrůdy Catuai v čokoládě a kakaovém prášku je absolutní bestseller pro milovníky kávy.

Zdroj informací: Steiner & Kovařík, Pražská čokoláda s.r.o.

 

Publikováno: 12. 9. 2023, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima