SodaStream DUO: Domácí bublinky bez kompromisů

Přemýšlíte nad koupí výrobníku perlivé vody, ale při stolování si potrpíte na nadčasovou eleganci? Jídlo a nápoje servírované v kvalitním skle a k tomu stylové prostírání – přesně do tohoto konceptu dokonale zapadá i nový výrobník SodaStream DUO. Jako jediný model na trhu umožňuje přípravu perlivé vody do skleněné karafy i plastové lahve. Zatímco první neubere na eleganci ani svátečnímu obědu, s druhou, vyrobenou z odolného Tritanu, můžete bez obav vyrazit na cesty.

S výrobníkem SodaStream se oblíbených perlivých nápojů vzdát nemusíte (Zdroj: Depositphotos (https://cz.depositphotos.com))

DUO je stylový „obojživelník“ z nové generace výrobníků SodaStream. Už na první pohled zaujme nadčasovým industriálním designem a kvalitním zpracováním s nerezovými prvky. Díky kompaktnímu provedení si najde svoje místo v každém prostoru a vejde se i pod kuchyňskou linku.

Na rozdíl od svého předchůdce, výrobníku Crystal, umožňuje výrobník DUO připravit čerstvou perlivou vodu jak do skleněné karafy, tak i do znovu použitelné plastové lahve. Obě lahve jsou přitom omývatelné v myčce nádobí, což zvyšuje celkový uživatelský komfort. Dvojici lahví s objemem 1 litr najdete už ve startovacím balení výrobníku DUO, v případě potřeby si můžete další kusy dokoupit samostatně.

Výrobník SodaStream DUO
Výrobník SodaStream DUO (Zdroj: SodaStream)

V startovacím balení DUO se nachází i nová bombička se systémem rychlého uchycení Quick Connect. Ten významně zjednodušuje její výměnu – namísto zdlouhavého šroubování stačí novou bombičku jednoduchým pohybem do výrobníku zacvaknout. Pomocí bombičky můžete připravit až 80 litrů čerstvé perlivé vody. Intenzitu perlivosti si přitom regulujete sami počtem stlačení tlačítka na horní části výrobníku. Po spotřebování můžete bombičku vyměnit za novou na kterémkoli z více než 3 000 výměnných míst, a to jen za cenu plynové náplně.

Jako jeden z nejinovativnějších a nejmodernějších produktů pro domácnost získal výrobník SodaStream DUO v roce 2021 prestižní ocenění GOOD DESIGN® a následně i ocenění RED DOT 2021 za svůj výjimečný design. Startovací balení výrobníku DUO bylo též certifikované organizací Carbon Trust za snížení uhlíkové stopy, které SodaStream dosáhl úpravou výrobních procesů i materiálů používaných na výrobu a balení produktů. 

Zdroj informací: SodaStream

Publikováno: 14. 9. 2023, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima