Vyhrajte praktické zahradní plynové topidlo od společnosti Meva a.s.

Rádi bychom vám představili naši novou soutěž ve spolupráci se společností Meva a.s. Pokud patříte mezi ty, kteří si rádi užívají svůj venkovní prostor a toužíte po dokonalém spojení tepla a atmosféry, pak jste na správném místě! Máte příležitost získat zahradní plynové topidlo, které není pouze praktickým způsobem, jak si udržet teplo na terase, verandě či balkonu, ale zároveň přidává nádherný dekorativní prvek do vašeho venkovního prostředí.

Praktické zahradní topidlo můžete vyhrát v naší soutěži (Zdroj: Meva a.s.)

Jak se zapojit do soutěže?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na jednu soutěžní otázku.
Poté budete zařazeni do losování o zahradní terasové topidlo Hexagon pro jednoho z vás.

Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.

Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Tyto údaje budou použity pouze pro účely soutěže a po jejím ukončení a vyhlášení výherců budou smazány. Děkujeme!

Správné odpovědi naleznete na stránkách www.mevatec.cz.

Soutěžní otázky
Osobní údaje

Cena, o kterou soutěžíte:

1. cena: Zahradní terasové topidlo Hexagon

Zahradní terasové topidlo Hexagon s plamenem v tubusu na propan-butan (na klasické 10 Kg LPG lahve). Poskytuje dostatek tepla a příjemné dekorativní osvětlení, které decentně zatraktivní vaší terasu nebo samotný venkovní večírek. Ideální pro soukromé, ale i komerční využití (zahradní restaurace, tržiště, zahrady, terasy atd.).

Oproti masivnímu přenosnému nebo pevně postavenému ohništi nezabírají zahradní topidla Meva příliš mnoho místa
Oproti masivnímu přenosnému nebo pevně postavenému ohništi nezabírají zahradní topidla Meva příliš mnoho místa (Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.)

Moderní hexagonální tvar topidla se bude vyjímat pod každou pergolou či v zimní zahradě. Topidlo vás ohromí efektem otevřeného plamene, který nejenom hřeje, ale umocní i romantiku chladných večerů při posezení s rodinou či přáteli. Topidlo má celkovou výšku 195 cm, takže se bez problémů vejde pod většinu běžných pergol, zahradních posezení či zimních zahrad.

Termíny soutěže:

Start: 14. 9. 2023
Uzávěrka: 28. 9. 2023
Slosování výherce: 29. 9. 2023
Zveřejnění výherce: 29. 9. 2023
Odeslání cen: nejpozději do 29. 10. 2023

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci společností Prima DOMA MEDIA, s.r.o., Meva a.s. a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpovědí na všechny soutěžní otázky.
  • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Po slosování budou ceny výhercům zaslány poštou.
  • Výherci budou vylosováni odbornou porotou společnosti Prima DOMA MEDIA, s.r.o.
  • Výhry odesílá společnost Meva a.s.

O společnosti:

Meva a.s. je ryze česká společnost s kořeny sahajícími až do roku založení 1898. Veškeré hodnoty a cíle společnosti, které se za celou dobu působení na trhu přes veškeré nesnáze i úspěchy zformovaly, korespondují se současnou filozofií, a to vyrábět výrobky, které osloví svou kvalitou, designem a zpracováním. Společnost pokračuje v tradici a přizpůsobuje se nárokům trhu. Nebojí se inovací, disponuje vlastním vývojem a je ochotna investovat nejen do technologií.

Není rozhodující, zda je zákazník jednotlivec, nebo právnický subjekt – společnost ke každému přistupuje individuálně se snahou co nejvíce porozumět jeho potřebám a najít to nejlepší řešení. Díky výrobním divizím je společnost schopna navrhnout a vyrobit produkty šité na míru zákazníkovi. Nabídnout a prodat výrobek není dostačující, a proto uzavřením obchodu služby nekončí. K dispozici je také profesionální servis výrobků, montáže či stavební úpravy související s výrobkem.

Zdroj informací: Meva a.s.

Publikováno: 14. 9. 2023, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima