Značka PUMA slaví 75 let a hledá stejně zkušeného běžeckého kapitána

Značka PUMA letos slaví své 75. narozeniny a celý rok vzdává hold historickým milníkům, jež v oblasti sportu, kultury a inovací vytvořila. Proto dnes spouští kampaň Hledá se kapitán pro běžecký tým PUMA 75, který bude ve stejném věku jako značka sama.

Značka PUMA vyhlásila kampaň Hledá se kapitán (Zdroj: PUMA)

Součástí tohoto týmu bude i úspěšná česká maratonkyně a olympionička Marcela Joglová. Vše vyvrcholí v rámci říjnového vydání oblíbeného běžeckého seriálu RunTour na pražské Ladronce běžeckým závodem.

„PUMA se do historie zapsala během své 75leté existence mnohými způsoby a jedním z nich je právě propojování světa sportu, módy a kultury, a to napříč generacemi. Proto chceme sestavit běžecký tým v čele se 75letým kapitánem, který spojí osobnosti z různých oblastí a různých generací a vzdá tak pomyslný hold příběhu značky PUMA tím, co je jí nejpřirozenější – sportem,“ říká Lucie Hložánková, Senior Manager Communication Marketing značky PUMA.

Závod týmu PUMA 75 se uskuteční v rámci říjnového vydání oblíbeného běžeckého seriálu RunTour a to konkrétně 7. října v pražském parku Ladronka. „Jednou z našich manter je – co závod, to zážitek a ten pražský, tradičně největší v sezóně, nepochybně zážitek i díky narozeninovému běhu týmu PUMA 75 bude,“ říká Marek Pirzkall, ředitel RunTour.

Jan Rada, vodič RunTour
Jan Rada, vodič RunTour (Zdroj: PUMA)

PUMA dnes spouští kampaň Hledá se kapitán, jejímž cílem je najít stejně zkušeného fanouška běhu do speciálního týmu. Další členkou týmu PUMA 75 a zástupkyní profesionálních běžců je Marcela Joglová. Na svém kontě má kromě reprezentace České republiky na OH v Tokiu v roce 2020 dvě zlaté medaile z Mistrovství ČR v atletice – v roce 2022 za maraton a v roce 2020 za půlmaratonu.

Aktuálně se po delší rekonvalescenci vrací do formy. Tu potvrdila nedávným vítězstvím v Lipenském půlmaratonu. „První testovací půlmaraton po delší pauze mám úspěšně za sebou. Než jsem to stačila vstřebat, přišla další výzva, tentokrát srdcovka – být součástí narozeninového týmu PUMA 75, kterou jsem s radostí přijala. Moc se těším, až oslavíme 75. výročí této ostřílené šelmy, a to jak jinak než v běhu,“ říká Marcela Joglová. 

Každý běžecký fanoušek, který má zájem stát se kapitánem/kou týmu, se může přihlásit, když napíše e-mail nejpozději do 20. září na adresu kapitan75@bisonrose.cz. Kapitán získá běžecké vybavení značky PUMA v hodnotě 10 000 Kč. Přihlásit se mohou i další zájemci o místo ve speciálním narozeninovém teamu PUMA75. Vybraný uchazeč se stane součástí týmu a rovněž vyhraje vybavení značky PUMA v hodnotě 10 000 Kč.

Zdroj informací: PUMA

Publikováno: 11. 9. 2023, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima