25. jubilejní ročník veletrhu o střechách, fotovoltaice a úsporách energií s novým logem i www stránkami

Veletrh pro střechy, stavbu a úspory energií, který je respektovanou událostí v oboru a nepostradatelným zdrojem informací pro odborníky i širokou veřejnost, zanedlouho oslaví 25 let své úspěšné existence. Proběhne 15.-17. února 2024 na výstavišti v Praze Letňanech. K tomuto čtvrtstoletí jsme připravili významné novinky, mezi které patří úprava názvu veletrhu, redesign loga a zcela nové webové stránky veletrhu.

Navštivte veletrh STŘECHY-SOLAR-ŘEMESLO (Zdroj: Střechy Praha.)

Veletrh každoročně přináší aktuální témata, spolupracuje se špičkovými odborníky a zve významné osobnosti. Cílem je neustále zdokonalovat veškeré služby, včetně komunikace s veřejností.

Minulost a současnost

Dosavadní soubor tří veletrhů Střechy Praha, Solar Praha a Řemeslo Praha je nyní prezentován jako jedna akce s názvem STŘECHY-SOLAR-ŘEMESLO, která zastřešuje všechny původní aktivity a reprezentuje tak přehledněji vše, o čem veletrh je a bude. S úpravou názvu úzce souvisí i nové logo veletrhu. Čistý a moderní design loga odráží inovativního ducha akce a odvětví, která zastupuje.

Nová identita je pro veletrh významným krokem vpřed. Odráží naše odhodlání ještě více upevnit pozici veletrhu na trhu, držet krok s nejnovějšími trendy v oboru a být centrální platformou dění okolo střech a úspor energií,“ říká ředitelka veletrhu Jitka Šefránková.

S novým vizuálem se setkáte již nyní při přípravách veletrhu, v tisku, online marketingových aktivitách a veškeré další komunikaci. 

Logo veletrhu
Logo veletrhu (Zdroj: Střechy Praha)

Nové webové stránky veletrhu

Kromě sjednocení názvu a redesignu loga se veletrh může pochlubit zcela novými www stránkami, na nichž je patrná komplexní modernizace, zjednodušení struktury stránek, a tím snadnější a rychlejší vyhledání potřebných informací. Novinkou na webu je přehledné megamenu, které je významným pomocníkem při jednotlivých krocích výběru. 

Cílem těchto změn je zjednodušení a zpřehlednění komunikace s vystavovateli a návštěvníky veletrhu, s médii a všemi dalšími partnery a příznivci veletrhu.

Přípravy v plném proudu, registrace účasti naplno běží

S potěšením můžeme sdělit, že zájem vystavovatelů o účast na nadcházejícím ročníku veletrhu STŘECHY-SOLAR-ŘEMESLO, je obrovský.

Pro vystavovatele, kteří vyplní a odešlou přihlášku k účasti do 30. září 2023, jsou připraveny výhody v podobě nižší ceny za výstavní plochu a další bonusy. Ty zahrnují formy zviditelnění společnosti zdarma na www veletrhu a v online Katalogu, včetně tištěných i elektronických vstupenek zdarma pro obchodní partnery.

Hlavní téma

Veletrh představí komplexní přehlídku nových produktů, materiálů, technologií a služeb z oblasti staveb a renovací střech. Hlavním tématem napříč obory veletrhu zůstávají úspory energií a pojetí střechy jako zdroje energie. Těšit se můžete na nejčerstvější informace z oblasti soukromé i firemní fotovoltaiky, nové legislativy a aktuální nabídky dotačních programů.

Děkujeme všem, kteří se podíleli na vzniku veletrhu, jeho neustálém rozvoji a posouvání laťky kvality stále výš. Těšíme se na další spolupráci s cílem nadále přinášet to nejlepší napříč střešním odvětvím.

STŘECHY-SOLAR-ŘEMESLO – veletrh pro střechy, stavbu a úspory energií

  • KDY: 15.-17. 2. 2024, čt, pá 10-18 h, so 10-17 h
  • KDE: PVA EXPO PRAHA Letňany, Beranových 667, Praha 9

Více o veletrhu na www.strechy-praha.cz

Zdroj informací: Střechy Praha

Publikováno: 25. 9. 2023, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima