Super zoo předala šek v hodnotě 510 tisíc Kč v rámci natáčecího dne filmu Gump – jsme dvojka

V rámci největšího setkání pejskařů pod širým nebem, které bylo zároveň posledním natáčecím dnem volného pokračování filmu s oblíbeným psím hrdinou Gumpem, předala Super zoo šek v hodnotě 510 000 Kč organizacím, které pečují o opuštěná a handicapovaná zvířata.

Organizace pečující o handicapovaná zvířata převzaly finanční šek (Zdroj: Super zoo)

V obci Louňovice pod Blaníkem se sešlo deset tisíc lidí doprovázených třemi a půl tisíci psy, kteří po úvodním programu vystoupali na horu Blaník společně s Gumpem a herci Vicou Kerekeš, Richardem Krajčem a Štěpánem Kozubem. O příjemnou cestu, zejména pro pejsky, se postarali také dobrovolní hasiči, kteří cestu na Blaník kropili, aby zamezili popálení psích tlapek. Během celého dne se společnost Super zoo, jako generální partner filmu, postarala o občerstvení pro psy a také o doprovodné aktivity pro děti.

V Louňovicích pod Blaníkem proběhlo setkání pejskařů u příležitosti posledního natáčecího dne pokračování oblíbeného filmu
V Louňovicích pod Blaníkem proběhlo setkání pejskařů u příležitosti posledního natáčecího dne pokračování oblíbeného filmu (Zdroj: Super zoo)

Event byl navíc propojen s dobročinnou výzvou Malujte a pomáhejte, během které lidé malovali kamínky nejen s motivy Gumpa a poté je nosili do prodejen Super zoo, kde si za 50 Kč mohli koupit kamínek od jiného zákazníka. Řada z nich se rozhodla koupí přispět i vyšší částkou. Celkem se tak podařila vybrat na podporu organizací pečující o opuštěná a handicapovaná zvířata částka 510 000 Kč. Částku v úvodu dne předal provozní ředitel Super zoo Luboš Rejchrt 25 organizacím.

„Do kamínkové výzvy se zapojilo velké množství našich zákazníků a fanoušků Gumpa. Díky jejich zapojení jsme tak mohli předat krásnou částku přes půl milionu korun, která usnadní usilovnou péči o zvířata, která zatím nenašla svůj domov,“ dodává Luboš Rejchrt s tím, že výzva na prodejnách Super zoo pokračuje až do 18. 9. a částka na podporu se tak ještě navýší.

Byly připraveny bohaté doprovodné akce
Byly připraveny bohaté doprovodné akce (Zdroj: Super zoo)

Organizace, které se akce zúčastnily, navíc prodávaly svůj merch nebo uspořádaly bazárky, kde bylo možné nakoupit téměř cokoli (potřeby pro zvířata, šperky, květiny aj.). Celý výtěžek z prodejů půjde taktéž na podporu jejich činnosti. Na místě probíhaly i adopce pejsků, kteří putovali do nových rodin.

Zdroj informací: Super zoo

Publikováno: 27. 9. 2023, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima