Vyrobte si designovou lucernu, oblékněte jí slušivý svetr

Oblíbený hobby magazín plný rad a nápadů pro všechny chataře, chalupáře, zahrádkáře, chovatele a pěstitele i všechny, které zajímají moderní trendy v bydlení. RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem a Evou Borskou přináší do vašich domácností pravidelně každý týden chvíle pohody v nedělní poledne.

Designové lucerny se stanou vkusným doplňkem vašeho interiéru či exteriéru (Zdroj: Archiv FTV Prima, se svolením FTV Prima)

Bez květin by žádná zahrada nebyla úplná. Proto ukážeme, jak si založit květinový trvalkový záhon. Minutový manžel – lekce pro ženy předvede, jak snadno a rychle vyvrtat otvor do kovu, aniž by bylo třeba měnit vrták. Všem, kdo se chystají stavět, se budou hodit základní tipy a triky, jak ze stavby vytvořit smysluplný celek. Svetry oblékáme na podzim nejen my – vyrobit je můžeme i na naše lucerny. Podělíme se o jednoduchý návod.

Tomáš Trejbal předvede, jak založit trvalkový záhon
Tomáš Trejbal předvede, jak založit trvalkový záhon (Zdroj: Archiv FTV Prima, se svolením FTV Prima)

Žena za ponkem promění starou kuchyňskou skříňku na designovou komodu s kolečky a geometrickým vzorem. Fretka patří mezi nejoblíbenější domácí mazlíčky. Pokud o ní uvažujete, načerpejte s námi informace o jejich povaze, výživě i soužití s dalšími zvířaty. Luboš Rychvalský v kuchyni Beze ztrát vykouzlí plumu s cibulí, u které zužitkuje i slupky. Asi každý z nás už se někdy setkal s termínem mulčování. Co to ale vlastně znamená, jaký materiál použít a jak správně na to, prozradí Na přírodno.

Lenka Šulcová nás provede technikou mulčování
Lenka Šulcová nás provede technikou mulčování (Zdroj: Archiv FTV Prima, se svolením FTV Prima)

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je magazín plný praktických rad a nápadů pro všechny milovníky zahrad, teras i balkonů, stoupence tradičních hodnot i trendů moderní doby, vyznavače příjemného, bezpečného bydlení. S moderátorskými hvězdami Oldřichem Navrátilem, Evou Borskou, Markétou Mayerovou, zahradníky Michalem Plundrou, Lenkou Šulcovou a Tomášem Trejbalem, veterinářkou Míšou Riedlovou, kutilkou Lídou Garciou a kuchařem Lubošem Rychvalským.

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 1. října 2023 v 11.45 na Primě!

 Zdroj informací: FTV Prima

Publikováno: 30. 9. 2023, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima