Přichází revoluce v péči o vlasy

Profesionální vlasová kosmetika DAVINES představila naprostou bombu v salonní péči tzv. Naturaltech Tailoring. Jde o bylinnou vlasovou infuzi v 10 produktech – 4 báze, 6 boosterů – které se namixují tak, aby vznikla personalizovaná směs pro zákazníkovy vlasové potřeby.  Vlasy jsou plnější, hydratované, lesklejší. Extrakt z amarantu snižuje lámavost a extrakt z myrty oživuje 5,5× blond odlesky!

Posilovače Naturaltech Tailoring obsahují přírodní látky (Zdroj: Depositphotos (https://cz.depositphotos.com))

Tuto novinku představili vybraným novinářkám a influencerkám školitelé Davines. „Na krásné modelce a blogerce Natálii Kotkové se ukázal obrovský efekt. Vlasy byly okamžitě hydratované, prozářenější, lesklejší a ta vůně je nepopsatelná," dodává Martina Růžičková, školitelka Davines.Každá receptura Naturaltech Tailoring se skládá z vědecky podložené sérové báze a botanického boosteru / posilovače vyrobeného ze skutečných rostlinných extraktů pěstovaných udržitelným způsobem v Itálii. Všech 24 jedinečných možností párování bylo testováno v laboratoři a salonu pro optimální a okamžité výsledky.

Salonní vlasová péče
Salonní vlasová péče (Zdroj: Davines S.p.a.)

„Přísady v boosterech / posilovačích Naturaltech Tailoring jsou vyráběny a sklízeny udržitelným způsobem od konkrétních farmářů, kteří pěstují podle regenerativních organických principů. Odborníci Davines vybrali z Davines vědecké zahrady každý extrakt pro konkrétní vlasový přínos," doplňuje Veronika Krnčarová, školitelka Davines.

Naturaltech Tailoring boostery /posilovače jsou vyrobeny z regenerativních organických extraktů, které jsou sklizeny s co nejmenším dopadem ve spolupráci s místními farmáři, kteří používají regenerativní ekologické zemědělské procesy. Ty mají potenciál umožnit půdě absorbovat více uhlíku, což pomáhá v boji proti změně klimatu a chránit biologickou rozmanitost. Receptury obsahují složky, které jsou z 98,9 % přírodního původu a jsou až z 98,5 % biologicky rozložitelné. Formule jsou vyráběny v uhlíkově neutrální Davines Villagev Parmě a jsou baleny do snadno recyklovatelných lahví vyrobených z recyklovaného plastu.

Řada Naturaltech Tailoring pro krásné zdravé vlasy
Řada Naturaltech Tailoring pro krásné zdravé vlasy (Zdroj: Davines S.p.a.)
Rostlinné extrakty jsou pěstované udržitelným způsobem v Itálii
Rostlinné extrakty jsou pěstované udržitelným způsobem v Itálii (Zdroj: Davines S.p.a.)

Akce se zúčastnily krásky české beauty scény a všechny si mohly nechat vlasy touto speciální péčí ošetřit. Akce proběhla v nádherných prostorech Davines Academy, která slouží ke školení pro kadeřníky. Jiří Pelc, kadeřník a školitel značky dodává: „Salony mohou nabídnout Naturaltech Tailoring buď jako bylinnou vlasovou infuzi pro rychlé ošetření, nebo jako bylinné rituální ošetření vlasů a vlasové pokožky."

Zdroj informací: Davines S.p.a.

Publikováno: 30. 10. 2023, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima