Vaše eso v rukávu – soutěžte a vyzkoušejte kořenící pasty Podravka Natur, novinku na trhu

Už jste slyšeli o novince od Podravky, která přináší moderní a inovativní způsob dochucování jídel? Kořenící pasty Podravka Natur – konkrétně česneková, cibulová a zeleninová jsou s čistě přírodním složením a minimem soli, které výrazně usnadní a zjednoduší přípravu pokrmů, protože zeleninu nemusíte čistit ani krájet, ale jednoduše dle chuti přidáte již připravenou kořenící pastu.

Soutěžte o balíček produktů Podravky (Zdroj: Podravka - Lagris, a. s.)

Co je vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na 1 soutěžní otázku. Poté budete zařazeni do losování o balíček s produkty Podravka pro tři z vás. Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.

Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Tyto údaje budou použity pouze pro účely soutěže a po jejím ukončení a vyhlášení výherců budou smazány. Děkujeme!

Správné odpovědi naleznete na stránkách www.podravka.cz.

Správné odpovědi

Ceny, o které soutěžíte

1. – 3. cena: Balíček s produkty Podravka

Výhra je určena pro tři z vás
Výhra je určena pro tři z vás (Zdroj: Prima DOMA MEDIA, s.r.o.)

V balíčku najdete ajvar, zeleninové pasty, rajčatový protlak, pasírovaná rajčata, cous cous, červenou čočku, předvařenou rýži, kořenící přípravky, švestková povidla i kuchyňskou škrabku. Pravým řešením pro ty, kteří chtějí vařit zdravě a z přírodních ingrediencí, je pak Podravka NATUR. Její unikátní schopnost dochutit váš pokrm spočívá v tajemství, které se ctí prozradíme. Je totiž z čistě přírodních surovin, tzn. bez „éček“, přidaného glutamátu, a bez lepku! Za svou čistou a plnou chuť vděčí výjimečné kombinaci prvotřídní zeleniny a vybraného koření. Vždyť na výrobu 150 gramového produktu bylo použito 450 gramů čerstvé zeleniny.  

Termíny soutěže

Start: 15. 11. 2023
Uzávěrka: 11. 12. 2023
Slosování výherce: 12. 12. 2023
Zveřejnění výherce: 12. 12. 2023
Odeslání cen: nejpozději do 12. 1. 2024

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci společnosti Prima DOMA MEDIA, s.r.o., Podravka - Lagris, a. s. a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpovědí na všechny soutěžní otázky.
  • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Po slosování bude cena výherci zaslána poštou.
  • Výherci budou vylosováni odbornou porotou společnosti Prima DOMA MEDIA, s.r.o.
  • Výhru odesílá společnost Prima DOMA MEDIA, s.r.o.

O partnerovi soutěže

Díky vysokému obsahu zeleniny a čistě přírodnímu složení jsou kořenící pasty Podravka Natur vhodné i pro vegetariány a vegany či maminky s dětmi, které mimo jiné ocení i absenci palmového oleje, umělých aromat či konzervantů. Jsou navíc také bez lepku. Kořenící pasty Podravka Natur mají široké možnosti použití, a to v teplé i studené kuchyni – do polévek, dušených jídel, omáček, pro přípravu salátových dresinků, jako marinády na maso, ryby, zeleninu, do pomazánek či do dipů a studených omáček, podávaných například ke grilované zelenině nebo masu. Chuť připravovaného pokrmu kořenící pasty nijak nepřebíjí, ba naopak – podtrhnou ji a umocní.

Jejich použití už nemůže být jednodušší a intuitivnější. Stačí nabrat pastu ze skleničky na lžičku dle svých chuťových preferencí. Navíc díky způsobu zpracování si česnekovou i cibulovou chuť mohou vychutnat také osoby s choulostivějším trávením.

Kořenící pasty Podravka Natur jsou k dostání v běžné síti supermarketů, jako Globus. Ale i na e-shopech Rohlíku, Košíku a www.podravka-eshop.cz.

Publikováno: 15. 11. 2023, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima