Začíná to být krémové! Zapojte se do soutěže o krémovou Snickers Creamy Smoth Peanut v hodnotě 3x 1000 Kč

Znáte ten pocit, když jste ve stresu a nejste to vy? Podzim je tradičně období spojené s vyšším zápřahem školních nebo pracovních povinností. Nenechte se rozhodit a zapojte se do iniciativy značky Snickers, která se společně s průkopníkem biohackingu Honzou Vojtěchovským věnuje tomu, jak se stresem pracovat a využít jej ve svůj prospěch. Efektivní jsou například fyzické aktivity, kterými nakopnete energii a dostanete stres pod kontrolu. Pokud jste biohacker nováček, začněte postupnou a realistickou změnou životního stylu a kýžený efekt se dostaví dříve, než čekáte.

Vyhlašujeme soutěž o balíček potěšení od Snickers v hodnotě 1000 Kč (Zdroj: Mars Czech)

Pravidelný spánek přispívá zdraví mozku

Věděli jste, že ve spánku nám v těle probíhá nejvíce opravných procesů? Kvalitní spánek se skládá ze 7 až 9 hodin. Lidé, kteří spí kratší dobu, mají o 50 % vyšší pravděpodobnost neúspěchu ve studiu či v práci. Pro kvalitní spánek je zásadní omezit elektroniku a blokovat modré světlo např. používáním nočního režimu. Během spánku se nám aktivuje glymfatický systém, který je alfou a omegou zdraví mozku. „Pokud máte se spaním problémy, nechte si pití kávy a energetických nápojů na ranní hodiny a od odpoledne se vyvarujte jejich konzumaci. Nadměrná konzumace kofeinu po odpoledni může snížit kvalitu spánku až o 40 %. Ložnici udržujte při nižší teplotě a bez rušícího světla,“ radí Honza. 

Energie podpořená nutričně vyváženou stravou

Pokud se naučíte, co vašemu tělu dělá dobře, příprava jídla nezabere více než půl hodiny. Kvalitní strava postavená na přirozených potravinách je zásadní pro dlouhodobé zdraví mozku, paměť, koncentraci, celkovou vitalitu, energii, kvalitu pleti, vlasů a nehtů. Pestrý a nutričně vyvážený jídelníček není o tom, že si nemůžete dopřát své oblíbené mlsání. Naopak, přísná omezení a deprivace vedou k neudržitelným stravovacím návykům a k nezdravým chutím. Ve stravování zkuste aplikovat holistický přístup, kdy z 80 % jíte nutričně vyváženou stravu a z 20 % si užíváte chvíle požitkářství.

Dostaňte stres pod kontrolu
Dostaňte stres pod kontrolu (Zdroj: Mars Czech)

Opakování je matka moudrosti: Pravidelně pijte

Člověk, který váží kolem 80 kg, by měl ideálně vypít zhruba 2,5 až 3 litry vody denně. Dehydratace způsobuje až 25% pokles fyzické a mentální výkonnosti, což může vést k horším výsledkům při testu ve škole, nebo pracovní aktivitě.

Buďte pravidelně aktivní

Ranní 15minutový strečink nebo krátká jóga rozproudí energii hned po probuzení. Pomůže však zvýšit i celkovou odolnost vůči stresu. Den strávený ve škole či v kanceláři prokládejte krátkými přestávkami a systematickým dýcháním na lepší okysličení tkání a mozku. Krátké přestávky na pohyb mohou zvýšit ​​produktivitu a koncentraci až o 30 %. Rozproudit tepovou frekvenci efektivně zvládnete vyjitím schodů místo používání výtahu.  

Naučte se hacknout své tělo tak, aby pracovalo s vámi, a ne proti vám!

Co je vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na 1 soutěžní otázku. Poté budete zařazeni do losování o Snickers Creamy Smooth Peanut pro tři z vás. Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.

Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Tyto údaje budou použity pouze pro účely soutěže a po jejím ukončení a vyhlášení výherců budou smazány. Děkujeme!

Správné odpovědi naleznete naleznete v textu.

Správné odpovědi

Ceny, o které soutěžíte

1. – 3. cena: Snickers Creamy Smooth Peanut

Snickers Creamy Smooth Peanut
Snickers Creamy Smooth Peanut (Zdroj: Mars Czech)

Hoďte se do klidu s arašídovou tyčinkou Snickers, která se jako praktické duo dá snadno sdílet. Snickers Creamy Smooth Peanut – krémovější varianta, která je splněným snem všech milovníků arašídových pomazánek. Poctivá vrstva křupavé mléčné čokolády v sobě ukrývá hladkou arašídovou pomazánku, nepostradatelný karamel a opražené nasekané arašídy. Dobrá zpráva navíc? Nová tyčinka má jen 98 kalorií.

Termíny soutěže

Start: 21. 11. 2023
Uzávěrka: 12. 12. 2023
Slosování výherce: 13. 12. 2023
Zveřejnění výherce: 13. 12. 2023
Odeslání cen: nejpozději do 13. 1. 2024

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci společnosti Prima DOMA MEDIA, s.r.o., Mars Czech a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpovědí na všechny soutěžní otázky.
  • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Po slosování bude cena výherci zaslána poštou.
  • Výherci budou vylosováni odbornou porotou společnosti Prima DOMA MEDIA, s.r.o.
  • Výhru odesílá společnost Prima DOMA MEDIA, s.r.o.

O partnerovi soutěže

Mars působí v 80 zemích světa a zaměstnává více než 140 000 spolupracovníků. Ve svém portfoliu značek má výrobky z kategorie cukrovinek a čokoládových výrobků (Mars®, Milky Way®, Snickers®, M&M’S®, Twix®, Skittles®, Orbit®, Solano®, Airwaves®, Starburst®), potravin (Ben’s Original™, Dolmio®, Suzi Wan®), ale i dobrot pro domácí mazlíčky (Pedigree®, Whiskas®, Sheba®, Royal Canin®). Společnost funguje na základě Pěti principů (Kvalita, Odpovědnost, Vzájemnost, Efektivita, Svoboda) a každodenní odpovědnosti ke svým spolupracovníkům, zákazníkům a partnerům.

Publikováno: 17. 11. 2023, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima