Multivitaminové infuze: váš klíč k energii a vitalitě v moderním světě

V dnešní době plné spěchu může být obtížné uhlídat si pravidelnou stravu bohatou na všechny potřebné živiny a vitaminy. S vlivem dalších faktorů, jako jsou nedostatek spánku, stres, nebo dlouhodobý pocit vyčerpání, může dojít k celkovému oslabení imunitního systému. V rámci projektu Infuze Pomáhá, s vizí postupného rozšíření i do vašeho okolí v podobě franšízingu, sestavují špičkoví odborníci na míru multivitaminové infuze, které nejen doplní vašemu tělu nezbytné živiny, ale navíc vám pomůžou získat zpátky vitalitu a sílu.

Zúčastněte se soutěže o vitaminovou infuzi (Zdroj: Adobe Stock)

Co je vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na 1 soutěžní otázku. Poté budete zařazeni do losování o multivitaminovou infuzi pro tři z vás. Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.

Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Tyto údaje budou použity pouze pro účely soutěže a po jejím ukončení a vyhlášení výherců budou smazány. Děkujeme!

Správné odpovědi naleznete na stránkách www.schwarzclinic.cz.

Správné odpovědi

Ceny, o které soutěžíte

1. – 3. cena: Multivitaminová infuze

Tři výherci se můžou těšit na Multivitaminovou infuzi v novém infuzním centru na adrese: Stroupežnického 18, Praha 5. Vybrat si mohou Energy Plus, Déčko nebo Imunitu Plus.

Vitaminová infuze vás nakopne
Vitaminová infuze vás nakopne (Zdroj: Adobe Stock)

Multivitaminové infuze jsou bezpečným a ověřeným způsobem, jak tělu dodat správnou dávku vitaminů, minerálů, aminokyselin a dalších důležitých látek. Díky intravenóznímu způsobu podání tělo urychleně vstřebává podávané živiny a vrací se zpátky do kondice. „Oproti tradičním způsobům příjmu živin, jako jsou potraviny nebo doplňky stravy, multivitaminové infuze umožňují větší a přesnější dávkování a zajišťují 100% vstřebání vitaminů a minerálů. Tyto infuze jsou zpravidla prováděny pod dohledem lékaře nebo odborníka na výživu,” vysvětluje MUDr. Rodion Schwarz vedoucí lékař ze SCHWARZ CLINIC.

Každý potřebuje doplnit jiné živiny

Multivitaminové infuze mohou být přizpůsobeny vašim individuálním potřebám a cílům. „Jednou ze zajímavých možností je právě možnost si namíchat vlastní infuzi. Můžete si vybrat z různých vitaminů, minerálů, stopových prvků a aminokyselin, jako je například carnitin, taurin, acetyl-cystein a glutamin. Tímto způsobem si můžete přizpůsobit infuzi podle svých individuálních potřeb,” doplňuje MUDr. Rodion Schwarz ze SCHWARZ CLINIC. Antioxidanty obsažené v infuzích chrání tělo před vlivem oxidačního stresu, který může zapříčinit chronická onemocnění nebo předčasné stárnutí.

Termíny soutěže

Start: 22. 11. 2023
Uzávěrka: 19. 12. 2023
Slosování výherce: 20. 12. 2023
Zveřejnění výherce: 20. 12. 2023
Odeslání cen: nejpozději do 20. 1. 2024

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci společnosti Prima DOMA MEDIA, s.r.o., SCHWARZ CLINIC a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpovědí na všechny soutěžní otázky.
  • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Po slosování bude cena výherci zaslána poštou
  • Výherci budou vylosováni odbornou porotou společnosti Prima DOMA MEDIA, s.r.o.
  • Výhru odesílá společnost SCHWARZ CLINIC

O partnerovi soutěže

Kombinace západní a východní medicíny pro kompletní lékařskou péči. 

SCHWARZ CLINIC se sídlem v Tichém údolí vzniklo jako místo, kde se pacienti mohou skutečně podílet na rozhodování o své zdravotní péči. Díky kombinaci moderní medicíny a tradiční čínské medicíny je přístup ke každému pacientovi jedinečný a na míru šitý. Interdisciplinární tým lékařů a odborníků na funkční medicínu s pacienty spolupracuje v rámci partnerství se společným cílem směřujícím ke zdravému a udržitelnému zdraví, a ne jen k honbě za jednotlivými symptomy. 

Zdraví pacientů je příliš důležité a komplexní na to, aby se k němu přistupovalo pouze z jednoho pohledu. SCHWARZ CLINIC nabízí jak přírodní, tak farmaceutickou léčbu mnoha onemocnění. Jako jedna z mála klinika poskytuje celkový léčebný plán, který nejlépe vyhovuje vám, vašemu tělu, vašemu životnímu stylu a vašemu závazku ke zdraví. 

Publikováno: 22. 11. 2023, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima