Soutěž o knihu Útulný domov krok za krokem

Připravili jsme pro vás soutěž, ve které můžou tři z vás vyhrát knihu Útulný domov krok za krokem. Vyvarujte se nejčastějších chyb a navrhněte si stylový a praktický domov.

Vyhrajte v naší soutěži skvělou knihu Útulné bydlení krok za krokem z nakladatelství GRADA. (Zdroj: Depositphotos (https://cz.depositphotos.com))

Co je vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na dvě soutěžní otázky.
Poté budete zařazeni do losování o jednu ze tří knih z nakladatelství GRADA.
Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.

Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Tyto údaje budou použity pouze pro účely soutěže a po jejím ukončení a vyhlášení výherců budou smazány. Děkujeme!

Správné odpovědi naleznete na stránkách na www.grada.cz.

Správné odpovědi

Ceny, o které soutěžíte

1. - 3. cena: Kniha Útulný domov krok za krokem

Chystáte stavbu nebo renovaci svého bydlení? Nevíte odkud začít a nechcete udělat zbytečné chyby? Pak je tato knížka pro vás tím pravým pomocníkem, který vás provede praktickými kroky od prvních plánů až po finální dekorace. Každý z vás si zaslouží útulný domov, který bude maximálně podporovat vaši jedinečnost, pohodu a bude vám opravdovým zázemím v osobním, rodinném (a poslední dobou i pracovním) životě.

Vyhrajte v naší soutěži skvělou knihu Útulné bydlení krok za krokem z nakladatelství GRADA.
Vyhrajte v naší soutěži skvělou knihu Útulné bydlení krok za krokem z nakladatelství GRADA. (Zdroj: Grada Publishing a.s)

Termíny soutěže

Start: 4. 12. 2023
Uzávěrka: 17. 12. 2023
Slosování výherce: 18. 12. 2023
Zveřejnění výherce: 18. 12. 2023
Odeslání cen: nejpozději do 18.1.2024

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci společnosti Prima DOMA MEDIA s.r.o., Grada Publishing a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpoví na všechny soutěžní otázky.
  • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Po slosování budou ceny výhercům zaslány poštou.
  • Výherci budou vylosováni odbornou porotou společnosti Prima DOMA MEDIA s.r.o.
  • Výhry odesílá společnost Prima DOMA MEDIA s.r.o.

O partnerovi soutěže

Grada Publishing je největší nakladatelství odborné literatury působící v České republice, V roce 2010 bylo 2. největší mezi českými nakladateli vůbec. Působí také na Slovensku. Vzniklo roku 1991. Pokrývá široké spektrum odborné literatury z nejrůznějších oblastí lidské činnosti.

V jeho produkci jsou tituly s právní tematikou, knihy ekonomické, tituly z oblasti financí a účetnictví, manažerské tituly, psychologické, zdravotnické, knihy s počítačovou tematikou, o architektuře a stavebnictví, knihy technické z nejrůznějších oborů a profesí. Tuto škálu doplňuje i naučně odborná literatura, která nabízí řadu publikací s velkým záběrem pro denní praktický život, např. sport a cestování.

Zdroj informací: Grada Publishing, a.s.

Publikováno: 4. 12. 2023, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima