Soutěž o pamlsky a hračky v jednom, bašta pro vaše pejsky

Zasoutěžte si o hračku a pamlsek v jednom a váš pejsek si rád smlsne na jelením parohu, horské tyčince nebo kávovém dřevu. Bude mít vhodnou hračku na kousání, která psa zabaví déle než pár minut a zároveň pamlsek, po kterém pes nepřibere.

Hrajte a vyhrajte krmivo pro psy naší vlastní značky Marp. V balíčku najdete celkem tři produkty této značky. (Zdroj: Krmiva-pucalka.cz (https://www.krmiva-pucalka.cz/))

Co je vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na jednu soutěžní otázku.
Poté budete zařazeni do losování o 3 balíčky od společnosti Krmiva-pucalka.cz
Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.

Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Tyto údaje budou použity pouze pro účely soutěže a po jejím ukončení a vyhlášení výherců budou smazány. Děkujeme!

Správné odpovědi naleznete na stránkách na www.krmiva-pucalka.cz.

Soutěžní otázky
Osobní údaje

Ceny, o které soutěžíte

1. - 3. cena: Balíček pro vaše domácí mazlíčky s pamlsky a hračkami v hodnotě 500 - 600Kč

Balíček obsahuje:

 • Marp Holistic - Jelení paroh

 • Marp Holistic - Horská tyčinka 

 • Marp Holistic - Kávové dřevo 

Jelení paroh je pravděpodobně nejvíce přirozený pamlsek, který můžete na trhu najít. Shozené jelení parohy jsou pouze upraveny a nařezány tak, aby neměly ostré rohy. Každý pes má potřebu žvýkat, díky níž se stará o chrup a zároveň se velmi zabaví. Zbavuje se tím zubního plaku a kamene a také posiluje dásně. Paroh ho také zabaví, takže slouží jako dentální pomůcka a hračka zároveň. Jelení parohy jsou bohaté na minerální látky, jako jsou vápník, fosfor, železo, hořčík nebo draslík a to v přirozené formě. 

Jelení paroh - Doplňkové krmivo pro psy. Pravděpodobně nejvíce přirozený pamlsek, který můžete na trhu najít
Jelení paroh - Doplňkové krmivo pro psy. Pravděpodobně nejvíce přirozený pamlsek, který můžete na trhu najít (Zdroj: Krmiva-pucalka.cz)

Hledáte pamlsek, který vašemu psovi udělá radost, zabaví ho a ještě mu pomůže? Už hledat nemusíte. Marp Holistic Horská tyčinka je 100% přírodní pamlsek vyrobený podle tradiční himalájské receptury. Pomáhá při dentální hygieně - pomáhá odstraňovat zubní plak a kámen. A psa zabaví na dlouhé hodiny. A to vše v naší holistické kvalitě - tedy bez umělých konzervantů, barviv nebo dalších potenciálně nebezpečných surovin.  

Horská tyčinka je 100% přírodní pamlsek vyrobený podle tradiční himalájské receptury. Pomáhá při dentální hygieně - pomáhá odstraňovat zubní plak a kámen.
Horská tyčinka je 100% přírodní pamlsek vyrobený podle tradiční himalájské receptury. Pomáhá při dentální hygieně - pomáhá odstraňovat zubní plak a kámen. (Zdroj: Krmiva-pucalka.cz)

Hledáte vhodnou hračku na kousání, která psa zabaví déle než pár minut a zároveň pamlsek, po kterém pes nepřibere? Pak je kávové dřevo přesně to pravé! Jedná se o zcela přírodní produkt, který v sobě snoubí hračku i pamlsek zároveň. Je odolnější než běžné hračky na kousání a vhodné i pro alergické psy. Při žvýkání nevznikají téměř žádné třísky, jsou navíc stravitelné a pro psa zcela bezpečné.

Kávové dřevo přesně to pravé! Jedná se o zcela přírodní produkt, který v sobě snoubí hračku i pamlsek zároveň. Je odolnější než běžné hračky na kousání a vhodné i pro alergické psy.
Kávové dřevo přesně to pravé! Jedná se o zcela přírodní produkt, který v sobě snoubí hračku i pamlsek zároveň. Je odolnější než běžné hračky na kousání a vhodné i pro alergické psy. (Zdroj: Krmiva-pucalka.cz)

Termíny soutěže

Start: 31. 1. 2024
Uzávěrka: 29. 2. 2024
Slosování výherce: 1. 3. 2024
Zveřejnění výherce: 1. 3. 2024
Odeslání cen: nejpozději do 1. 4. 2024

Podmínky soutěže

 • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
 • Pracovníci a spolupracovníci společnosti Prima DOMA MEDIA, s.r.o., společnosti Krmiva-pucalka.cz a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
 • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpoví na všechny soutěžní otázky.
 • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
 • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
 • Po slosování budou ceny výhercům zaslány poštou.
 • Výherci budou vylosováni odbornou porotou společnosti Prima DOMA MEDIA, s.r.o.
 • Výhry odesílá společnost Krmiva-pucalka.cz.

 

O partnerovi soutěže

Krmiva-pucalka.cz: v roce 2008 podnikání rozšířili na internetový obchod s chovatelskými potřebami a velmi záhy začali s dovozem holistického krmiva Artemis (www.artemispetfood.eu), kde na začátku roku 2010 získali oficiální zastoupení pro celou Evropu.

V roce 2012 začali s přípravou vlastní značky krmiva, které ve stejném roce uvedli na trh - Marp. V této značce využili velkých zkušeností v oblasti výživy a vytvořili receptury přesně podle současných požadavků. Více o krmivu Marp naleznete na www.marppetfood.cz. Od začátku je jejich cílem přinášet  zákazníkům špičkové produkty, které mají jednoznačně pozitivní přínos pro jejich mazlíčky.

Publikováno: 31. 1. 2024, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima